Kultowy film animowany “Batman: Mask Of The Phantasm” w USA wydany zostanie na 4K Ultra HD Blu-ray. W sprzedaży dostępny będzie od 12 września 2023 roku.

Materiałem dodatkowy będzie: Kevin Conroy: I am the Knight.

Mroczny Rycerz musi ocalić Gotham City przed nowym zagrożeniem w uznanym przez krytyków filmie Warner Bros. Batman: Mask of the Phantasm z 1993 roku.

Kiedy kobieta z przeszłości Bruce’a Wayne’a, Andrea Beaumont, wraca do jego życia, Bruce zastanawia się, czy powinien dalej chronić Gotham City jako Batman. Ale jego introspekcja jest krótkotrwała, gdy najsłynniejsi szefowie mafii w mieście zostają zabici, a za ich morderstwa obwinia się Krzyżowca w Pelerynie. Mroczny Rycerz postanawia oczyścić swoje imię, ujawniając nowego zamaskowanego mściciela: Phantasma.

Oparty na przebojowym serialu telewizyjnym “Batman: The Animated Series” i zawierająca pierwsze w historii użycie animacji generowanej komputerowo przez Warner Bros., ta oryginalna historia inspirowana filmem noir kontynuuje dziedzictwo Batmana z mroczną tajemnicą związaną z Phantasm i arcywrogiem Batmana, Jokerem.

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
1
minut
4
2
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):