We wtorek 17 października w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS – GENERATION JOKER #6
  Strzeż się Batmana! Gdy jego rodzina jest w niebezpieczeństwie, Bruce Wayne nie cofnie się przed niczym, by ocalić Jackie i Bryce’a, gdy grzechy Jokera z przeszłości niszczą przyszłość Gotham. Czy Mroczny Rycerz może ponownie zatriumfować? A może to koniec na więcej niż jeden sposób?!
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #20
  Powrót Boy Thundera! Aby znaleźć i ocalić byłego protegowanego Supermana, duet World’s Finest wypełnia przepaść wymiarową między ich światem a Ziemią za pomocą znużonego Supermana, zepsutego Batmana i żądnej wojny Wonder Woman — świata Kingdom Come!
 • CATWOMAN #58
 • HARLEY QUINN: BLACK + WHITE + REDDER #4
  Nominowana do nagrody Eisnera Zoe Thorogood każe Harley zrekrutować siedem dziewcząt, które rywalizują o bycie jej pomocnicą, ale ich próby upodobnienia się do Harley powodują u niej lekki kryzys tożsamości! Kyle Starks (Peacemaker Tries Hard!) i Chris Schweizer ponownie zapoznają Harley ze starą koleżanką ze studiów, która potrzebuje jej pomocy, by zemścić się na ich wspólnym łobuzie! A Sean Lewis (King Spawn) i Hayden Sherman (DC Pride 2023) zabierają Harley w przyszłość, gdzie inwazja obcych może zniszczyć Ziemię, ale co ważniejsze, przerwać jej ulubiony serial!
 • JUSTICE LEAGUE VS GODZILLA VS KONG #1
  Nadchodzi crossover roku, gdy DC Universe zderza się z Monsterverse w Justice League vs. Godzilla vs. Kong.
  Clark Kent spędza wolny wieczór z bardzo ważną kolacją zaplanowaną ze swoją dziewczyną, Lois Lane, kiedy całe miasto drży pod ciężarem potwornej Godzilli, która wyłania się z zatoki! To, co zaczęło się jako rutynowe starcie między Ligą Sprawiedliwości a Legionem Zagłady, przybiera niebezpieczny obrót, gdy ściana między światami zostaje naruszona… a Godzilla, Kong i Monsterverse pojawiają się na Ziemi DC! W rezultacie dojdzie do bójki na niespotykaną dotąd skalę, za którą odpowiadają uznany scenarzysta Brian Buccellato (Injustice) i artysta Christian Duce (Batman/Fortnite: Zero Point)!
 • NIGHTWING #107
  Yo ho, yo ho, pirackie życie nie jest dla Nightwinga! Kiedy dochodzenie Nightwinga w sprawie tego, kto opuścił kryptę pod jego nazwiskiem, prowadzi go do odkrycia tajemniczej grupy stojącej za Hold, jego przeszłość powraca, by go prześladować w postaci przywódcy Hold…
 • TITANS #4
 • BATMAN THREE JOKERS TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
4
4
sekund
5
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):