We wtorek 24 października w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1075
  Gdy Batman pędzi ulicami Gotham i wymyka się spod kontroli Orgham, Bruce przedziera się przez wspomnienia w swoim umyśle, gdy demon Azmer próbuje go złapać… tyle że jedyną rzeczą na drodze demona są wewnętrzne demony Bruce’a. ..i Barbatos. Czy pamięć Bruce’a o Alfredzie pocieszającym go jako chłopca może zostać zachowana przed Azmerem, jeśli przyjmie ofertę Barbatosa?
 • BATMAN: BEYOND NEO-GOTHIC #4
  Poza ciemnością zawsze świeci jasność. Nadzieja jest na końcu tunelu, ale ile z niej jest prawdziwe? Terry McGinnis staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością, przeżywając na nowo momenty swojego bólu. Kiedy Batman Beneath odbiera mu jedyne osoby, które kiedykolwiek kochał, Batman Beyond jest zmuszony ponownie stawić czoła tym mrocznym chwilom. Ale nie zrobi tego sam. Kyle the Catboi musi zmierzyć się z źródłem swojej magii, mistrzem Johnem Constantine’em, ale minęło tak wiele czasu, odkąd widzieli się po raz ostatni. Prawda zostanie ujawniona podczas tej długiej, dziwnej podróży!
 • BATMAN/CATWOMAN: THE GOTHAM WAR – RED HOOD #2
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #6
  Guillem March jest autorem przejmującej i płynącą z głębi serca opowieści o odkupieniu w „Back to Year One”. Ed Brisson i Jeff Spokes przedstawiają szokujący ostatni rozdział Stormwatch: Jaki sekret dyrektor Bones ukrywał przed zespołem przez cały ten czas?! Emilia Harcourt powraca… z martwych?! Tajemnica rozwija się dzięki uprzejmości Roba Williamsa i Stefano Landiniego! Plus: bezkompromisowa opowieść o Batmanie autorstwa Collina Kelly’ego, Jacksona Lanzinga i Jorge Moliny w ich pierwszej historii Batman Black & White!
 • THE PENGUIN #3
  Pingwin wie, że aby odzyskać władzę w Gotham City, będzie potrzebował ekipy, która nie stacjonuje w mieście ani nie jest uwikłana w Gotham War… więc angażuje zaskakującą grupę. Wejście, Force of July!
 • HARLEY QUINN #33
 • TALES OF THE TITANS #4
 • TITANS UNITED BLOODPACT TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
2
8
sekund
3
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):