Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

W marcu przyszłego roku wystartuje miniseria “The Bat-Man: First Knight” nawiązująca do najwcześniejszych przygód Batmana.

Dwóch najwybitniejszych twórców komiksów przedstawia nowe spojrzenie na jedną z najbardziej niesławnych spraw Batmana w “The Bat-Man: First Knight”, trzyczęściowej serii Prestige Plus publikowanej w ramach DC Black Label (dla czytelników powyżej 17 roku życia) i napisaną przez Dana Jurgensa (“Superman”, “Action Comics”), z grafikami Mike’a Perkinsa (“The Swamp Thing”, “Action Comics”, “Tales From the Dark Multiverse”). Jurgens i Perkins połączyli siły, aby opowiedzieć historię Batmana inspirowaną niektórymi z najwcześniejszych przypadków Mrocznego Rycerza, przez bardzo nowoczesną perspektywę.

Jest rok 1939. Świat, wciąż otrząsający się z okropieństw I wojny światowej, znajduje się na krawędzi jeszcze bardziej makabrycznego konfliktu, ponieważ faszyzm jest w natarciu – i przybiera na sile w najciemniejszych zakątkach Ameryki. Na tym tle w Gotham rozpoczęła się seria brutalnych morderstw, a niedawne pojawienie się tajemniczego mściciela znanego jako The Bat-Man sprawiło, że przedstawiciele władzy w mieście żyją w strachu przed upadkiem instytucji. Wszystkie dowody w śledztwie w sprawie morderstw przeczą logice: wszyscy sprawcy to mężczyźni, którzy zginęli na krześle elektrycznym. Ale kiedy The Bat-Man staje twarzą w twarz z jedną z tych obrzydliwych anomalii, ledwo uchodzi z życiem – stawiając pod znakiem zapytania jego zdolność do przetrwania w świecie, który brutalnie ewoluuje wokół niego!

Pierwszy numer trafi do sprzedaży 5 marca.

Źródło: DC

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
0
7
godzin
2
2
minut
1
1
sekund
0
6


za
dni
7
1
godzin
2
2
minut
1
1
sekund
0
6
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki