DC ogłosiło, że w lutym na łamach serii “Batman” czytelnicy odkryją przerażającą historię z udziałem największego złoczyńcy w historii popkultury.

Po zakończeniu bieżącej historii “Mindbomb” w styczniowym numerze “Batman #141”, Mroczny Rycerz odkryje straszny sekret kryjący się za jego największym wrogiem! Składająca się z trzech części historia “The Joker Year One” będzie ukazywać się co tydzień w lutym 2024 roku.

“The Joker Year One” rozpoczyna się w “Batman #142” autorstwa Chipa Zdarsky’ego, Giuseppe Camuncoliego, Stefano Nesiego, Andrei Sorrentino, Alejandro Sáncheza i Dave’a Stewarta. W części pierwszej tragiczna “śmierć” przywódcy gangu Red Hooda w kadzi z chemikaliami stała się tematem mitu… ale jaka jest rozdzierająca serce i makabryczna opowieść o potworze, który wyszedł z tych brutalnych narodzin? Od pierwszych stron “The Joker Year One” gorliwi czytelnicy będą kwestionować wszystko, co wiedzą o Jokerze!

I jak wpłynie to na odległą przyszłość Batmana? W każdym numerze “The Joker Year One” artyści Andrea Sorrentino i Dave Stewart ilustrują historię, aby pokazać daleko idący wpływ, jaki Joker będzie miał na Zamaskowanego Krzyżowca DC!

“Batman #142” trafi do sprzedaż 6 lutego 2024 roku.

Następnie, w “Batman #143”, przerażająca opowieść “The Joker Year One” jest kontynuowana, ponieważ tajemnicza postać z przeszłości Batmana znalazła się na orbicie Jokera, zmieniając na zawsze Klauna Księcia Zbrodni! Jakie sekrety dla przyszłości Batmana ma ponownie sformowany Gang Red Hooda? “Batman #143” ukaże się 13 lutego 2024 roku.

“Batman #144” zawiera kulminacyjną, mrożącą krew w żyłach konkluzję “The Joker Year One”, dostarczając ogromnych reperkusji na przyszłość! Gang Red Hooda szaleje, a jedynym człowiekiem, który może ich powstrzymać… jest Joker! Czy Batman może powstrzymać niszczycielskiego nowego wirusa w przyszłości, w której Joker unosi się nad wszystkim? “Batman #144” ukaże się 20 lutego 2024 roku.

A po zakończeniu “The Joker Year One”, wcześniej zapowiedziana historia “Dark Prisons” będzie rozgrywać się na łamach “Batman #145-#148”, w której Batman zmierzy się z przerażającą postacią ze swojej przeszłości, aby przetrwać atak Zura. A jeśli Batman przetrwa, nowy wróg czeka w pogotowiu: Amanda Waller i amerykańskie wojsko!

Źródło: DC

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki