Warner Bros. Japan Anime udostępniło nowy zwiastun “Suicide Squad Isekai” z piosenką “Go-Getters” autorstwa Mori Calliope. Potwierdzono również, że serial zadebiutuje w lipcu tego roku.

W ogarniętym przestępczością Gotham City Amanda Waller, szefowa A.R.G.U.S., zebrała grupę notorycznych przestępców do misji: Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface i King Shark. Ci superłotrzy zostają wysyłani do innego wymiaru, który jest połączony z naszym światem przez bramę. To świat mieczy i magii, gdzie orki grasują, a smoki rządzą niebem – tzw. ISEKAI! Po przybyciu do ISEKAI Harley i inni wpadają w szał, ale zostają schwytani przez żołnierzy Królestwa i trafili do więzienia. Mają zaledwie 72 godziny, zanim bomba w ich szyjach wybuchnie. Czas ucieka.

Po negocjacjach z Królową Aldorą warunkiem uwolnienia jest podbicie wrogo nastawionej armii Imperium. Nie mają wyboru – muszą rzucić się na czołowe linie walki. Uciekną; zginą. Przegrają; zginą. Czy Harley Quinn i Suicide Squad przetrwają w ISEKAI, gdy ich życie jest zagrożone? Przygotujcie się na pulsującą sagę elitarnej jednostki znanej jako ‘Suicide Squad’, która wyrusza na oszałamiającą przygodę! Niech impreza się zacznie!

Głosów bohaterom użyczą:

Harley Quinn: Anna Nagase
The Joker: Yuuichirou Umehara
Deadshot: Reigo Yamaguchi
Peacemaker: Takehito Koyasu
Clayface: Jun Fukuyama
King Shark:Subaru Kimura
Rick Flag: Taku Yashiro 
Katana: Chika Anzai 
Amanda Waller: Kujira
Fione: Reina Ueda
Aldora: Mamiko Noto 
Cecil: Jun Fukushima …

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
0
2
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):