We wtorek 19 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN ’89: ECHOES #2
  Po zaginięciu Batmana Alfred zwraca się do Drake’a Winstona i Barbary Gordon w nadziei na jego odnalezienie. Tymczasem w Arkham Asylum coś się szykuje, a dr Jonathan Crane i dr Harleen Quinzel walczą o nowego sławnego pacjenta, który właśnie został przyjęty!
 • BATMAN/SUPERMAN WORLD’S FINEST #25
  Dołącz do Batmana i Supermana, gdy zespół World’s Finest świętuje 25. numer “World’s Finest”! To wydanie specjalne zabierze naszych bohaterów dookoła DCU i poza nie – ze specjalną historią przewodnią, która w końcu pokaże pierwsze spotkanie Jokera i Lexa Luthora. Złoczyńcy z World’s Finest zawiązują sojusz, który na zawsze wywoła dreszcze na plecach bohaterów DCU! PLUS: Po wydarzeniach z World’s Finest Annual, Doom-Mite uderza i wskazuje drogę do kolejnej historii World’s Finest!
 • CATWOMAN #63
  Selina kontynuuje swoje międzynarodowe tournée śmierci i odrodzenia. Jej najnowsza zbrodnia? Udaje się głęboko pod morze, aby uratować reżysera filmowego, który stał się więźniem politycznym poddanym praniu mózgu, przez bandą podmorskich złoczyńców. Jedynym problemem jest to, że reżyser nie chce opuścić swojego nowego domu i skrywa tajemnicę, która uczyni go śmiertelnym dla Seliny, jeśli ktokolwiek dowie się, że został porwany… w tym sam reżyser. Aby ukończyć misję z nienaruszonymi dziewięcioma życiami, Catwoman będzie musiała oszukać swojego wroga, aby myślał, że nie dzieje się nic niezwykłego. Ale czy jej umiejętności aktorskie sprostają standardom reżysera?
 • JUSTICE LEAGUE VS GODZILLA VS KONG #6
  Bestsellerowe starcie między DCU a Monsterverse trwa nadal, gdy tajemniczy sygnał zostaje aktywowany i przyciąga Godzillę i jego tytanicznych braci w swoim kierunku… ale kto – lub co – kontroluje sygnał? Jaki sekret skrywał Lex Luthor, który może zmienić dynamikę całej bitwy?
 • JUSTICE SOCIETY OF AMERICA #9
 • NIGHTWING #112
  Nightwing nadal zmaga się ze swoim ostatnim niedolą – dlaczego nie może skakać i co jest tego przyczyną? A Batman kontynuuje swoje śledztwo w tej sprawie; czy jest bliżej odkrycia źródła tego nowego dylematu, zanim pojawią się poważne konsekwencje?
  Plus, część druga sagi z epoki! Około siedem wieków temu narodziło się nazwisko Grayson. Dziecko Czarnej Śmierci. Historia zemsty osiąga swój epicki finał.
 • TITANS #9
 • HARLEY QUINN (2021) HC VOL 05 WHO KILLED HARLEY QUINN
 • JUSTICE LEAGUE THE NEW 52 TP BOOK 01

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
1
7
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):