We wtorek 26 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: DARK AGE #1
  Poznaj Bruce’a Wayne’a, ulubionego naruszającego prawo syna Gotham. W historii jak żadna inna, chłopiec staje się mrocznym rycerzem ukształtowanym przez miasto w chaosie, które maszeruje w kierunku przepowiedzianej zagłady.
  Na tle rzeczywistych wydarzeń historycznych Gotham ożywa, wypełnione kultowymi postaciami, które przez lata kochały i nienawidziły Batmana, jak nigdy wcześniej. Wywodzący się z nominowanego do nagrody Eisnera “Superman: Space Age”, Mark Russell i Mike Allred powracają, aby dać widzom spojrzenie na Batmana jako postać w amerykańskiej historii walczącą o sprawiedliwość w szalonym świecie.
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #11
  Tristan Grey zmutował w przerażającą nową wersję Man-Bata, a Batman i Maps muszą go uratować! Ale kiedy okazuje się, że Tristan nie jest jedyną osobą, która została zainfekowana serum Man-Bata, Batman i Maps muszą stawić czoła armii skrzydlatych potworów!
  Ponadto Lois Lane wpada głębiej w króliczą norę konspiracji, a Artemis kontynuuje swoje polowanie!
  I wreszcie, Batman znajduje się w ludowym koszmarze horroru dzięki uprzejmości Zaca Thompsona i Ashley Wood w nowej opowieści Batman Black & White, którą trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.
 • DETECTIVE COMICS #1083
  Czarne buty stąpają po żółtym piasku. Żwirowe wiatry trzepoczą w podartej pelerynie. Senne miraże przeszłości, teraźniejszości i hipotetycznych przyszłości falują po spieczonym słońcem krajobrazie, a tajemnicy ich pojawienia się dorównuje jedynie pytanie o ich istnienie. To jest teraz świat Mrocznego Rycerza, ale nie musi tak być. Może uratować się z tej suchej otchłani i powrócić do swojego miasta… czy też nie? Umysł i ciało Batmana mogą już nigdy nie być takie same w tej wstrząsającej, halucynacyjnej i hipnotyzującej opowieści.
 • HARLEY QUINN #38
 • THE PENGUIN #8
  Pingwin zebrał swoje siły, doradców i informatorów… teraz nadszedł czas, aby odzyskać tron w Gotham City! Faza pierwsza – spotkanie rodzinne!
 • ABSOLUTE LUTHOR JOKER HC (2024 EDITION)
 • BATMAN SUPERMAN WORLDS FINEST TP VOL 01 THE DEVIL NEZHA
 • BIRDS OF PREY PROGENY TP
 • I AM BATMAN TP VOL 02 WELCOME TO NEW YORK

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
2
5
sekund
4
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):