We wtorek 30 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DC’S SPRING BREAKOUT #1
  Nadeszła wiosna! Kwiaty kwitną, pszczoły brzęczą, Harley wyciąga King Shark z więzienia Belle Reve… wszystko jest w porządku w DCU, ponieważ zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy mają do czynienia z różnymi wiosennymi feriami. Wyrwanie się z trumny? Lex Luthor ma to pod kontrolą. Trening na ferie wiosenne? Wyślij Supermana! Wyjście ze skorupy? Batman i Mr. Freeze badają tę możliwość poprzez połączenie w ich wspólnej przeszłości. Złamanie godnego przeciwnika? Katana i jej miecz dusz mogą sobie z tym poradzić. I nie byłoby ferii wiosennych bez wycieczki Teen Titans na plażę! Wszystko to i jeszcze więcej w DC’s Spring Breakout! – osiem przełomowych historii, które sprawią, że poczujesz się lepiej (czy jest tam historia z pryszczem? Musisz przeczytać, aby się dowiedzieć!).
 • HARLEY QUINN 2024 ANNUAL #1
  Toot toot! Panie i panowie, czy nie nienawidzicie, gdy harujecie na prawo i lewo bez żadnej nagrody? Niezależnie od tego, czy poświęcasz się heroizmowi, nikczemności, czy zwykłemu życiu – każdy potrzebuje przerwy. I tu właśnie pojawia się HARLEY QUINN 2024 ANNUAL! 40 stron luksusowej komedii opartej na rejsach wycieczkowych, która sprawi, że poczujesz się wypoczęty, zrelaksowany i GOTOWY DO ROZWIĄZANIA MORSKIEJ TAJEMNICY MORDERSTWA. Kiedy Zatanna zostaje wrobiona w tajemnicę na statku wycieczkowym, stary Shamluck Harley zajmuje się sprawą!
 • NIGHTWING 2024 ANNUAL #1
  Sekretne pochodzenie Bea Bennett! Podczas ostatniej pirackiej przygody Nightwinga dowiedzieliśmy się, że Bea Bennett, była dziewczyna Dicka/Rica, jest królową piratów, której ojciec, Quartermaster, zostawił jej całe pirackie społeczeństwo! Ale co z jej życiem, zanim została piratką? Zanim poznała Rica Graysona? Co ważniejsze, kto doprowadził ją do miejsca, w którym jest dzisiaj. Historia jak żadna inna z opowieściami o zdradzie, miłości i niezależności.
 • ABSOLUTE JUSTICE LEAGUE THE WORLDS GREATEST SUPER-HEROES BY ALEX ROSS & PAUL DINI HC (2024 EDITION)
 • BATMAN THREE JOKERS HC VAR DUSTJACKET DIRECT MARKET SPECIAL EDITION

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
4
3
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):