Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Wśród sierpniowych zapowiedzi wydawnictwa Egmont znalazły się dwie pozycje związane z Batmanem, manga “Superman kontra Meshi. Zażarte starcie. Tom 2” (160 stron, 32,99 zł) oraz “Superman: Syn Kal-Ela – Bitwa o Gamorrę. Tom 3” (132 strony, 59,99 zł) , w których bohater Gotham City ma gościnny udział.

“Superman kontra Meshi. Zażarte starcie. Tom 2”

Superman, najsilniejszy superbohater na świecie, na co dzień dzielnie staje w obronie sprawiedliwości. W chwilach wolnych natomiast najchętniej wybiera się do… japońskich fast foodowych restauracji, by kosztować tamtejszych specjałów. Czasami musi upomnieć Flasha za superszybkie jedzenie. Innymi razem rywalizować ze swoim nemezis Lexem Luthorem o status na Instagramie lub przekonać Cyborga do niezwracania uwagi na recenzje. Z kolei kiedy bierze udział w wywiadzie z Lois Lane, Superman będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby dobrze wypaść podczas lunchu z kobietą, którą kocha. 

Drugi tom mangi „Superman kontra Meshi. Zażarte starcie” stworzyli Satoshi Miyagawa („Space Battleship Tiramisu”) i Kai Kitagou („Good Morning Leon”). 

Seria/cykl: MANGA, MANGA DC
Scenarzysta: Satoshi Miyagawa
Ilustrator: Kai Kitagou
Tłumacz: Paweł Dybała
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 160
Wymiary: 14.8×21.0cm
Data premiery: 28.08.2024
Cena: 32,99 zł


“Superman: Syn Kal-Ela – Bitwa o Gamorrę. Tom 3”

Trzeci i ostatni tom serii „Superman: Syn Kal-Ela” w ramach linii wydawniczej Uniwersum DC. Jonathan Kent stawił czoło wielu wyzwaniom na drodze do zostania Supermanem, lecz co zrobi, gdy będzie musiał się zmierzyć z wybuchowym zagrożeniem ze strony metaludzkich bomb? Jon i jego chłopak, dziennikarz Jay, muszą rozwikłać tajemnicę „Przebudzenia” i zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem, za którym stoi dyktator Henry Bendix. Jeśli zawiodą, superbohaterów ze świata DC czeka zagłada. Zagadkowa bohaterka zwana Śniącą przewiduje koszmarny wynik nadchodzącego starcia… Czy ta przepowiednia pomoże Supermanowi uniknąć straszliwego losu? Wszystkie drogi prowadzą do Gamorry, gdzie Jon, Jay i niebiorący jeńców superaktywiści zwani Rewolucjonistami przypuszczają frontalny atak na Bendixa posługującego się technologią zmieniającą ich przyjaciół i ukochanych w śmiertelnych wrogów!

Scenariusz napisali Tom Taylor („DCEased”, „Nightwing”, „All-New Wolverine”) oraz aktorka i aktywistka Nicole Maines (serial telewizyjny „Supergirl”, „DC Pride 2021”), która zajęła się historią Śniącej. Za stronę graficzną odpowiadają Cian Tormey („Catwoman”, „Nightwing”), Clayton Henry („Flash”, „X-Men”) i kilku innych artystów.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Superman: Son of Kal-El” #11–15.

Seria/cykl: UNIWERSUM DC
Scenarzysta: Tom Taylor
Ilustrator: Clayton Henry, Cian Tormey, Nicole Maines
Tłumacz: Jakub Syty
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 132
Wymiary: 16.7×25.5cm
Data premiery: 14.08.2024
Cena: 59,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
9
godzin
0
5
minut
1
5
sekund
3
5


za
dni
8
3
godzin
0
5
minut
1
5
sekund
3
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki