Forum
Już wkrótce
  • Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • Batman. Failsafe. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • "New Teen Titans: Terminator i Trigon" (WKDCBiZ) - 19 cze 2024,
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,

Dzisiaj do sprzedaży trafił 74. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Superman Odrodzenie: Próby Supersynów” w cenie 49,99 zł (w prenumeracie 44,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Nowi Nastoletni Tytani: Terminator i Trigon” – będzie można kupić 19 czerwca.

Oto ciąg dalszy przygód Supermana i Superboya z projektu “Odrodzenie”. Clark i Jon Kentowie zmagają się z trudami i wyzwaniami, jakich nie jest w stanie ustrzec się żaden superbohater. Na co dzień próbują też znaleźć odrobinę czasu na życie rodzinne z Lois Lane na prowincji jednak – jak przedstawiają to w niniejszym tomie Peter J. Tomasi (“Detective Comics”), Patrick Gleason (“Korpus Zielonych Latarni”), Doug Mahnke (“JLA”) oraz Jorge Jimenez (“Supersynowie”) – nawet nieoczekiwany wypad na Wyspę Dinozaurów oraz bliskie spotkanie z Frankensteinem bledną wobec wyzwania, które postawią tym bohaterom Batman i Robin.

W niniejszym tomie przedstawiamy pierwsze spotkanie Jona Kenta i Damiana Wayne’a, będące preludium do przygód tych dwóch młodych bohaterów w serii “Supesynowie”, a jako dodatek – krótki esej o historii ich poprzedników z epoki brązu.

Autorzy: Peter J. Tomasi
Rysunki: Patrick Gleason, Doug Mahnke, Jorge Jiménez

Liczba stron: 152

Tom zawiera: Superman #7-13

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
1
1
godzin
0
8
minut
5
9
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):