Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Po sukcesie “The Batman” było kilka pomysłów na serialowe spin-offy. “The Penguin” zadebiutuje we wrześniu, ale serialu “Arkham Asylum” najwyraźniej się nie doczekamy.

Według doniesień Variety przygotowywana dla platformy Max przez Antonio Camposa produkcja nie jest już rozwijana. Nie wykluczone jednak, że kiedyś w innej formie powróci pomysł na serial osadzony w słynnym Azylu Arkham.

Pierwotnie projekt ogłoszono w 2020 roku i miał to być spin-off “The Batman” skupiający się na policjantach z Gotham. Na różnych etapach związani byli z nim Terrence Winter oraz Joe Barton ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i wg słów Matta Reevesa koncepcja ewoluowała. Ostatnie wzmianki o “Arkham Asylum” sugerowały, że ostatecznie akcja produkcji nie będzie osadzona w uniwersum “The Batman”, ale będzie częścią DCU tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

The Penguin wygląda dobrze o policjantach zw stylu G Central może być o Arkham nie wiem w uniwersum The Batman mogli by wprowadzić Jasona Todda, Vica Sage / Question, Jack Wild Dog, Vigilante, GA, Sarge Steel, Constantine … na DCU szkoda czasu

za
dni
1
7
godzin
1
2
minut
0
2
sekund
3
3


za
dni
8
1
godzin
1
2
minut
0
2
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki