Benedict Samuel zagra Mad Hattera w „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: ,

Benedict SamuelWiemy już kto zagra Mad Hattera w nowym sezonie „Gotham”. W rolę Jervis Tetch wcieli się Benedict Samuel („The Walking Dead”).

Tetch jest utalentowanym hipnotyzerem balansującym na krawędzi szaleństwa. Przybywa do Gotham z niezłomnym pragnieniem odnalezienia swojej siostry Alice, młodej kobiety która zaginęła w mieście lata temu. Nikt nie wie jak daleko jest gotów udać się do w głąb króliczej nory, by ją odnaleźć.

Premiera 3. sezonu „Gotham” 19 września.

Źródło: TV Line



dni
1
2
2
godzin
1
8
minut
4
0
sekund
5
4
dni
4
6
5
godzin
1
8
minut
4
0
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997