„Gotham”: zdjęcia z odcinka „All Will Be Judged” i opis „Pretty Hate Machine”

|

autor:

|

kategorie: , ,

"Gotham"Obejrzeć już można zdjęcia promujące nowy odcinek „Gotham” pt. „All Will Be Judged”, którego premiera 22 maja.

Temple Shaman odkrywa przed Bruce’em Wayne’em karty i rozpoczyna kolejną fazę treningu. Gordon i Bullock są w niebezpieczeństwie, kiedy natrafiają na kryształową sowę, która ujawnia najbardziej pożądane tajemnice światka przestępczego Gotham. Tymczasem Nygma i Pingwin zmuszeni są do współpracy, by wyjść z trudnej sytuacji.

[nggtags gallery=gotham_odc63]

Poznaliśmy też opis 20. odcinka pt. „Pretty Hate Machine”.

Gordon walczy z czasem, aby uratować miasto przed wirusem Alice Tetch, gdy Lee Thompkins (Morena Baccarin) wtrąca się z własnym planem. Również, Alfred dostrzega wielką zmianę w Bruce’ie Wayne’ie po jego pracy z Shamanem (gościnnie Raymond J. Barry). Tymczasem jedni z najbardziej szalonych złoczyńców łączą siły.

Źródła: farfarawaysite.com, Spoiler TV



dni
5
9
6
godzin
1
8
minut
0
7
sekund
5
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 4: Powrót do świata Kingdom Come" – 25 lutego 2026
  • "Batman: Wojna Żartów i Zagadek" (WKDCBiZ) – 25 lutego 2026
  • "Tuzy Jokera" (WKDCBiZ) – 11 marca 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026

Kalendarium

  • 12 lat(a) temu oficjalnie ogłoszono, że do obsady serialu Gotham dołączyli Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Zabryna Guevara (kapitan Essen), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth) i Erin Richards (Barbara Kean).
  • 10 lat(a) temu swoją premierę miał ostateczny trailer do Batman v Superman: Dawn of Justice

Sonda

Którą figurkę chciałbyś mieć?







Zobacz wyniki