Plotka: produkcja „Jokera” Todda Phillipsa może rozpocząć się w maju

|

autor:

|

kategorie: ,

Jeff Sneider zamieścił na Twiterze dokument wg którego produkcja filmu o początkach Jokera osadzona w klimacie lat 80-tych ma rozpocząć się w maju. Taki stan rzeczy oznaczałby, że film mógłby wejść na ekrany kin w 2019 roku. Kandydatem do tytułowej roli jest Joaquin Phoenix.

Za produkcje mają odpowiadać Joint Effort („American Sniper”, „War Dogs”) i firma Martin Scorsese Sikelia Productions (‚The Wolf of Wall Street”, „Shutter Island”).

Producentami wykonawczymi są Jon Berg i Joey Garner. Geoff Johns, Todd Phillips i Martin Scorsese są uwzględnieni jako producenci. Autorami scenariusza są Todd Phillips i Scott Silver są scenarzystami, a Phillips jest również reżyserem.

Zamieszczony dokument datowany jest na 14 grudnia 2017 roku, więc możliwe że do tego czasu zaszły jakieś zmiany, więc doniesienia te trzeba traktować jako plotki.




1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kazek
8 lat temu

Zapewne tak skończy(ł) jak pozostałe, szumnie zapowiadane projekty.

dni
1
7
5
godzin
2
1
minut
3
6
sekund
3
9
dni
5
1
8
godzin
2
1
minut
3
6
sekund
3
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne'ów, Tom 5" – 06 maja 2026
  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki