Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics – „Superman/Batman: Udręka” od dziś w sprzedaży

|

autor:

|

kategorie:

Dzisiaj do sprzedaży trafił 59. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – „Superman/Batman: Udręka” (41,99 zł; w prenumeracie 39,99 zł). Tom zawiera materiały pierwotnie opublikowane w “Superman/Batman #37-42” i “Forever People #1”. Kolejny komiks związany z Batmanem – „Punkt Krytyczny” – będzie można kupić 28 listopada.

Superman/Batman #37-42
To, co zaczyna się jako zwykłe włamanie, kończy się jako międzygwiezdna epopeja, kiedy skradziony zostaje starożytny, kryptoński artefakt. Podczas gdy Mroczny Rycerz bada włamanie, Superman zaczyna wykazywać oznaki przytłaczającego strachu i paranoi. Trop kończy się dla obu bohaterów na planecie Apokolips, gdzie Darkseid przejmuje kontrolę nad Człowiekiem ze Stali, a Batman wpada w uwodzicielskie zaklęcie Bekki, zaprzysięgłego wroga mrocznego boga. Po przeciwnych stronach bezwzględnej walki i mierzący się z silnymi atakami emocjonalnymi, czy najbardziej wyjątkowe partnerstwo na świecie przetrwa … czy też znaczny mrok znów rozprzestrzeni się na wszechświat?

Forever People #1 – marzec 1971
W pierwszym pełnym pojawieniu się Darkseida, Superman dowiaduje się o „Supertown”, gdzie wierzy, że może znaleźć społeczność ludzi takich jak on. Czy jednak opuści Ziemię pozostawiając ją bezbronną w obliczu Darkseida, czy też pozostanie, by chronić planetę?



dni
1
2
2
godzin
1
2
minut
4
4
sekund
3
9
dni
4
6
5
godzin
1
2
minut
4
4
sekund
3
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997