Okładka do „Batman: Last Knight on Earth”

|

autor:

|

kategorie:

DC Comics zaprezentowało okładkę do ostatniego rozdziału mitologii Batmana od Scotta Snydera i Grega Capullo, „Batman: Last Knight on Earth”.

Bruce Wayne budzi się w Azylu Arkham. Młody. Rozsądny. I … nigdy nie był Batmanem. Tak zaczyna się ta rozległa opowieść o Mrocznym Rycerzu, który wyrusza w podróż przez zdewastowany krajobraz DC pełny znanych postaci z Uniwersum DC. Próbując złożyć w całość tajemnicę swojej przeszłości, musi odkryć przyczynę tej straszliwej przyszłości i wyśledzić niewypowiedzianą siłę, która zniszczyła świat, który znał. To może być ostatnia historia Batmana, jaką kiedykolwiek opowiedziano.


Natomiast w zeszłym roku udostępniono taki opis:
Batman budzi się na pustyni. Nie wie, który jest rok, ani w jaki sposób żywa głowa Jokera trafiła do słoja obok niego, ale to początek misji, jakiej nigdy wcześniej nie podejmował się Mroczny Rycerz. W tej dziwnej przyszłości złoczyńcy triumfują, a społeczeństwo uwolniło się od ciężaru kodeksów etycznych. Walcząc o przetrwanie w poszukiwaniu odpowiedzi, Bruce Wayne odkrywa prawdę o swojej roli w tym nowym świecie – i rozpoczyna ostatnią historię Batmana, jaką kiedykolwiek opowiedziano.

Pierwszy numer 3-częściowej miniserii „Batman: Last Knight on Earth” trafi do sprzedaży w USA 29 maja.



dni
7
5
7
godzin
1
4
minut
3
7
sekund
3
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

  • 15 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Batman: Under the Red Hood
  • 9 lat(a) temu zmarł Leslie H. Martinson reżyser Batman: The Movie

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki