Statuetka Jokera (Lee Bermejo) od Prime 1 Studio

|

autor:

|

kategorie: ,

Prime 1 Studios przygotowało kolejną statuetkę dla fanów Batmana. Tym razem zdecydowano się na postać Jokera opartą na na pracach Lee Bermejo. Fani, którzy chcieliby ją kupić powinni przygotować się na wydatek w wysokości 1049 dolarów (wersja ekskluzywna $1199).

Prime 1 Studio ma zaszczyt zaprezentować statuetkę Jokera zaprojektowaną przez nikogo innego, ale niezwykle utalentowanego Lee Bermejo, amerykańskiego rysownika komiksów najbardziej znanego ze współpracy ze scenarzystą Brianem Azzarello, w tym powieści graficznej „Joker”.

Projekt Jokera Lee Bermejo jest bardzo mroczny z oszałamiająco realistycznymi cechami. Nawet podstawa została specjalnie zaprojektowana przez pana Bermejo z Batmanem (z powieści graficznej „Batman: Noel”) przykutym do kamienia, co nadaje całej statui jeszcze mroczniejszy wygląd.

  • Rozmiar statuetki około 27,8 cala wysokości [wysokość: 70,6 cm szerokość: 47,2 cm głębokość: 44,2 cm]
  • Rozmiar podstawy głowy około 6,46 cala wysokości [wysokość: 16,4 cm szerokość: 10 cm głębokość: 15,6 cm]
  • Jedna zaprojektowana podstawa tematyczna
  • Dwa alternatywne portrety (Regular & Damaged Expression)
  • Jeden stojak na głowę

Źródło: Prime 1 Studio



dni
8
3
4
godzin
1
1
minut
3
0
sekund
0
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 21 lat(a) temu na planie Batman Begins w studiu w Cardington kręcono scenę morderstwa Wayne’ów
  • 18 lat(a) temu opublikowano zdjęcie prezentujące Batpoda

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki