Sanaa Lathan użyczy głosu Catwoman w animacji „Harley Quinn”

|

autor:

|

kategorie:

Podczas American Black Film Festival, Sanaa Lathan („The Affair”, „Blade”) zdradziła, że użyczy swojego głosu postaci Catwoman w serialu animowanym „Harley Quinn”, który zadebiutuje tej jesieni na platformie DC Universe.

Harley Quinn (Kaley Cuoco), w końcu rozwiązała swoje sprawy z Jokerem raz na zawsze i próbuje na własną rękę zaistnieć, jako zbrodnicza Królowa Gotham City. Z pomocą Poison Ivy i obciachowej ekipy DC, Harley próbuje zasiąść przy największym stole dla nikczemników: Legion of the Doom.

Głosu tytułowej bohaterce użyczy znana z “Big Bang Theory” Kaley Cuoco. W obsadzie znajdą się również Lake Bell, Alan Tudyk, Ron Funches, JB Smoove, Jason Alexander, Wanda Sykes, Giancarlo Esposito, Natalie Morales, Jim Rash, Diedrich Bader, Tony Hale i Chris Meloni.

Źródło: Blackfilm



dni
1
2
0
godzin
1
4
minut
1
8
sekund
2
2
dni
4
6
3
godzin
1
4
minut
1
8
sekund
2
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>