Chad Stahelski zadba o nowe sceny akcji na potrzeby „Birds of Prey”

|

autor:

|

kategorie: ,

Reżyser Chad Stahelski („John Wick”) pomoże dodać więcej scen akcji do filmu „Birds of Prey”. Specjalista od widokowego kina akcji nadzorować będzie pracę drugiej ekipy podczas planowanych dokrętek do filmu z Margot Robbie w roli głównej.

Wybór Stahelskiego nie jest zbyt zaskakujący, gdyż to jego firma 87Eleven Action Design odpowiadała za choreografię scen walk.

W filmie Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) łączą siły by ochronić Cassandrę, gdy ta natknie się na diament należący do Czarnej Maski (Ewan McGregor), króla podziemnego światka Gotham City.

Premiera “Birds of Prey” 7 lutego 2020 roku.

Źródło: THR



dni
6
9
5
godzin
0
9
minut
1
4
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025
  • "Superman kontra Lobo" – 26 listopada 2025
  • "Batman. Zabójczy żart" – 26 listopada 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy filmowy Batmobil?








Zobacz wyniki