Preview: „Batman and Robin #3” i „Penguin: Pride and Prejudice #2”

|

autor:

|

kategorie:

Serwis Wired zamieścił przykładowe strony do 3. numeru „Batman and Robin”.
Kiedy Robin robi wszystko by powstrzymać swoje zabójcze instynkty, Batman koncentruje się na panu Nobody, niebezpiecznej tajemnicy z przeszłości Bruce’a, który po przybyciu do Gotham City zmusza go do zaakceptowania nowego spojrzenia na walkę z przestępczością, nawet kiedy infiltruje prywatne życie Wayne’a.

Natomiast na oficjalnym blogu DC Comics zamieszczono preview do „Penguin: Pride and Prejudice #2”, do którego rysunki przygotował Szymon Kudrański.



dni
6
0
7
godzin
1
0
minut
1
2
sekund
3
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026
  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 4: Powrót do świata Kingdom Come" – 25 lutego 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 4" – 11 marca 2026

Kalendarium

  • 66 lat(a) temu urodził się Grant Morrison, scenarzysta komiksów o Batmanie m.in. Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth i Batman & Son
  • 12 lat(a) temu oficjalnie ogłoszono, że Jesse Eisenberg zagra Lexa Luthora, a Jeremy Irons Alfreda w kontynuacji Man of Steel

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki