Batsui Batman i Barbie Catwoman o Mattel

|

autor:

|

kategorie: ,

Batusi BatmanMattel udostępnił pierwsze zdjęcia nowych figurek opartych na serialu z lat 60-tych, które będzie można kupić podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego (18-21 lipca).

  • BATMAN Classic TV Series Batman Batusi Batman
    Po raz pierwszy w historii, figurka Batusi Batman odtwarzająca, dzięki specjalnemu mechanizmowi, kultowy taniec Batusi z serialu „Batman”! Specjalne opakowanie z rysunkami w stylu Shag oraz z funkcją odtwarzania muzyki z lat 60-tych w pełni pozwala odtworzyć klimat kultowej sceny z Batmanem tańczącym Batusi. Opakowanie jest tak zaprojektowane, że taneczne umiejętności Batmana można włączyć bez wyjmowania figurki.
  • Catwoman Barbie Doll
    Jej akrobatyczne umiejętności i uwodzicielski styl zostały przedstawione w komiksach, serialach telewizyjnych, hitowych filmach i wielu serialach animowanych, a teraz lalka Barbie z pełnym kostiumem z serialu telewizyjnego, wraz z maską i uszami, wciela się w rolę tej słynnej postaci DC Comics!


Źródło: Mattycollector



dni
1
6
9
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
1
9
dni
5
1
2
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
1
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026
  • "Władza absolutna, Tom 3: Finałowe starcie" – 20 maja 2026
  • "LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza" – 22 maja 2026
  • "DC All In: Alfa i Omega" – 03 czerwca 2026
  • "Liga Sprawiedliwości Bez granic, Tom 1: Ku infernu" – 03 czerwca 2026

Kalendarium

  • 65 lat(a) temu urodził się George Clooney, aktor znany z roli Batmana w filmie Batman & Robin
  • 12 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Son of Batman
  • 12 lat(a) temu opublikowano pierwszy zwiastun serialu Gotham
  • 4 lat(a) temu zmarł George Pérez, twórca serii New Teen Titans

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki