BATMAN ETERNAL #29

Tytuł historii: The City of Shadow and Doubt
W sprzedaży od: 22.10.2014 (USA)
Scenariusz: Scott Snyder, James Tynion IV, Ray Fawkes, Kyle Higgins i Tim Seeley
Rysunki: Simon Coleby
Okładka: Clay Mann, Paul Mounts
Kolor: Romulo Fajardo jr.
Liternictwo: Dezi Sienty
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Piekło wydostaje się z Arkham Asylum, i jedyną istotą mogącą to powstrzymać jest Spectre – ale najpierw musi powstrzymać samego siebie przed zniszczeniem całego Gotham City!

Córka Jokera dostaje informacje, by natychmiast wracała do Arkham do Blackfire’a, a w międzyczasie Hush przygotowuje bombę z batarangami w środku.

W podziemiach Arkham Asylum, Batwingowi mimo poważnych problemów udaje się wysłać wiadomość do Batmana i poinformować go o piekle jakie rozpętało się w ośrodku oraz o udziale we wszystkim Blackfire’a. Przysyła także do jaskini kod Rddlera, którego rozpracowaniem od razu zajmuje się Julia.

Batwing po uporaniu się z problemami zamierza zatrzymać Blackfire’a odprawiającego rytuał nad Corrigan, ale jest już za późno.

Juli udaje się odszyfrować wiadomość Riddlera, która mówi, że Arkham Asylum to dopiero początek.

Autor: Q


Seria Batman Eternal przyzwyczaiła czytelników do tego, że zdarzają się lepsze i gorsze numery. Tym razem osiągnęliśmy nowy poziom beznadziejności. Pomijając już fakt, że nie można płynnie przejść z historii związanych ze światkiem przestępczy, do takich niestworzonych rzeczy, to przynajmniej wątki pełne magii i rzeczy nie z tego świata powinny być zrozumiale prowadzone. Tego brakuje, przez co mamy jeden wielki chaos, z którego chcemy jak najszybciej się wydostać.

Sami bohaterowie nie wiedzą co się dzieje, i tak samo zagubieni są czytelnicy. Jednak to jeszcze może nie być najgorsze, bo w następnym numerze także wrócimy do pełnego niestworzonych rzeczy Arkham Asylum – i to jest iście przerażające.

Za sprawą rysunków numer nie jest jednak kompletnie do niczego. Najlepiej go więc przeglądać bez poświęcania większej uwagi tekstowi w dymkach.

Ocena: 1,5 nietoperka

Autor: Q

już za:
dni
3
4
godzin
1
6
minut
1
7
sekund
2
7

Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium

Komiksowe Top 5

Galeria

jnqptfs_sfbssbohf fkgx5anwqaem4wp fkc5d4_xwaqkpqn fkbizkdaiaaowid fkbixdfagaavi7i fkbiwglaaaavxs2