Forum

Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
JUSTICE LEAGUE/POWER RANGERS #2

Miesiąc wydania (okładka): Kwiecień 2017 (USA)
W sprzedaży od: 8.02.2017 (USA)
Scenariusz: Tom Taylor
Rysunki: Stephen Byrne
Okładka: Karl Kerschl
Kolor: Stephen Byrne
Liternictwo: Deron Bennett
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Zagubieni w innym wymiarze Power Rangers muszą stanąć twarzą w twarz z bohaterami z jakimi wcześniej nie mieli do czynienia. Gdy drużyny bohaterów muszą stawić czoło przeciwnikowi tak potężnemu jak Lord Zedd ich moce mogą nie wystarczyć. Power Rangers muszą współpracować z Justice League, aby wrócić do domu. Seria współtworzona przez BOOM studio.

Wojownicy Power Rangers są zaskoczeni szybkością Flasha. Superman uprzejmie prosi, aby Różowa Wojowniczka wylądowała na ziemi swoim pojazdem – pterodaktylem. Dziewczyna jest zaskoczona widokiem latającego herosa. Do walki dołącza się Zielona Latarnia (John Stewart) i otacza przybyszów polem siłowym. Rangersi jednak rozbijają barierę i wzywają do walki swoje Dino Zordy, które zaczynają ostrzeliwać członków Ligi. Walka jest zacięta. Latarnia zostaje ranny. Cyborg specjalną wiązką energii strzela do Dragon–Zorda. Flash przenika przez ścianę pojazdu Czerwonego Wojownika i wyrzuca go na zewnątrz. Bohaterowie skaczą sobie do gardeł. Walkę przerywa Różowa Wojowniczka, która za sprawą lassa Wonder Woman informuje kolegów z drużyny, że herosi z którymi walczą nie są źli. Obie drużyny wyjaśniają sobie zaistniałe nieporozumienie. Jedynie Batman jest sceptycznie nastawiony do przybyłych. Stwierdza, że ostatni mechaniczny dinozaur z którym walczył stoi teraz jako trofeum w jego jaskini.

Tymczasem Lord Zedd , trafia do jednego z miniaturowych miast, które Brainiac trzyma pod kloszem w swojej kolekcji. Zedd za sprawą swoich magicznych zdolności powiększa się do normalnych rozmiarów. Obiecuje kolekcjonerowi światów, że da mu miasta ze swojego świata, jeżeli on w zamian użyczy mu potworów ze swojej kolekcji. Wkrótce ziemia od Japonii po Egipt zostaje zaatakowana przez monstrualne ośmiornice z kolekcji Brainiaca. Poprzez sieć Cyborga bohaterowie błyskawicznie dowiadują się o ataku. Superman zarządza wezwanie wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości. Batman oskarża Power Rangers o to, że sprowadzili na ziemię niebezpieczeństwo. Wojownicy deklarują swoją pomoc.

Autor: Bullet

Jeżeli szukacie komiksu dla młodszego rodzeństwa, to ta mini seria jest dla Was. Oklepany do bólu motyw starcia herosów i sojuszu złoczyńców z różnych światów, może spodobać się dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. Rysunki Stephena Byrne’a są ciut lepsze niż w poprzednim zeszycie. Ale mimika twarzy poszczególnych postaci jest po prostu kreskówkowa do bólu no i te pastelowe kolory. Infantylności fabuły nie ratują nawet suche żarty z Batmana, którego posągowa postawa zupełnie nie pasuje do tej opowieści. Przed nami walka z wielkimi ośmiornicami. Siedmioletnie dzieciaki będą zachwycone.

Ocena: 2 nietoperki

Autor: Bullet

za
dni
1
3
godzin
1
7
minut
4
7
sekund
4
2


za
dni
7
7
godzin
1
7
minut
4
7
sekund
4
2

Kalendarium

Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki