Już jutro, 6 lipca, nakładem Galapagos Films do sprzedaży trafi DVD z filmem animowanym “Liga Sprawiedliwych: Zagłada”.

Życie Supermana, Wonder Woman, Flasha, Green Lantern, Martian Manhuntera, Cyborga i Batmana zmienia się w jednej chwili, gdy wszyscy razem muszą stawić czoło łotrom, którzy przejęli tajny plan awaryjny na wypadek buntu Ligii Sprawiedliwych przygotowany przez Mrocznego Rycerza.
Liga Sprawiedliwych: Zagłada debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films 6 lipca!

Czytaj dalej

W ramach współpracy Lotus F1 Team i “The Dark Knight Rises” na torze Silverstone 5 lipca pojawi się Tumbler oraz Batpod. Natomiast podczas GP Wielkiej Brytanii na bolidach oraz strojach kierowców Lotusa pojawi się logo najnowszego filmu o Batmanie.

Nie będzie to pierwsza promocja filmu z Batmanem na torach Formuły 1. W 2008 roku również na Silverstone team Toyoty promował “Mrocznego Rycerza”.

Źródło: Lotus F1 Team

W zeszłym miesiącu podczas gali “MTV Movie Awards 2012” Christopher Nolan oraz Christian Bale, Joseph Gordon-Levitt i Gary Oldman zaprezentowali ekskluzywne fragmenty filmu “The Dark Knight Rises”. Chociaż materiał od razu przeciekł do sieci, to dopiero teraz oficjalnie został udostępniony przez Warner Bros.
Czytaj dalej

Na DEWGothamCity.com udostępniono kolejne poufne materiały związane z wydarzeniami z “The Dark Knight Rises”. Można dowiedzieć się jak przez policję oceniana jest praca młodego oficera Johna Blake’a, a także zapoznać się z treścią maili jakie wysyłali sobie prawnik i redaktor Gotham Observer.
Czytaj dalej

La-La Land Records ujawniło wstępne informacje na temat utworów, które znajdą się na drugim soundtracku z “Batman: The Animated Series”. 4-płytowe wydanie “Batman: The Animated Series – Original Soundtrack From The Warner Bros. Television Series, Volume Two”, po raz pierwszy będzie można nabyć podczas tegorocznego Comic-Conu (11-15 lipca). Na oficjalnej stronie wydawcy album będzie można kupić od 19 lipca.
Czytaj dalej

W środę, 4 lipca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • BATMAN: EARTH ONE
    Zgodnie z tradycją “Superman: Earth One”, ta nowa, wspaniała powieść graficzna w zupełnie nowy sposób pokaże przemianę Bruce’a Wayne’a w Batmana i jego pierwszy rok działalności w roli Mrocznego Rycerza.
    W tym nowym spojrzeniu na mitologię Batmana, Bruce Wayne ściga zabójcę swoich rodziców. Kto jest jego celem? Burmistrz Gotham City!
    Plus, kim jest Alfred Pennyworth – i dlaczego jest tak zdeterminowany by położyć kres Batmanowi?

Czytaj dalej

Senator Patrick Leahy, prywatnie wielki fan komiksów o Batmanie, wystąpi w małej roli w “The Dark Knight Rises” i będzie miał do wygłoszenia małą kwestię.

Wcześniej Leahy u Nolana pojawił się w “The Dark Knight”, gdzie zagrał gościa na przyjęciu Wayne’a, które zostało zakłócone przez Jokera.

Senator jest wielkim fanem Batmana, co zaowocowało małą rólką w filmie “Batman i Robin” podczas sceny Jungle Party, oraz także użyczeniem głosu w serialu animowanym “Batman: TAS” w odcinku “Showdown”, gdzie zagrał gubernatora w historii westernowej z Ra’s al Ghulem i Jonah Hexem.

Źródło: 7dvt.com

LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #4

Tytuł historii: Crisis in Identity, Part 1
Data wydania: 28.06.2012 (USA)
Scenariusz: B. Clay Moore
Rysunki: Ben Templesmith
Okładka: Ben Templesmith
Kolor: Ben Templesmith
Liternictwo: Saida Temofonte
Ilość stron: 23

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Crisis in Identity, part 1! Joker ma nikczemny plan, który obejmuje wypranie mózgów bogatych i należących do elit Gotham City mieszkańców i przekonanie ich, że są Batmanem – daje to morderczy efekt!

Mężczyzna w stroju Batmana, domowej roboty, próbuje z kanałów wydostać Killer Croca. Taka głupota może zakończyć się tylko w jeden sposób. Złoczyńca pożera jego głowę.

Na miejscu od razu zjawia się policja. Niestety nie jest to pierwszy taki przypadek. Już kilka osób należących do elit miasta z nieznanych powodów postanowiło w nocy przebierać się za Nietoperza. Wszystkim przyszło za to zapłacić życiem.

Kontynuując swój patrol Batman zastanawia się na całą sprawą. W ciałach ofiar nie znaleziono żadnych śladów narkotyków, czy innych środków. Tymczasem dziennikarze coraz bardziej zastanawiają się, czy Batman przynosi dla Gotham więcej szkód niż pożytku.

Komisarz Gordon co prawda nie lubi polegać na Batmanie, ale zdaje sobie sprawę, że w obecnej sytuacji jest ich jedyną nadzieją. W Wayne Tower, Bruce Wayne kończy spotkanie z przedstawicielem organizacji charytatywnej Brianem Ahearnem.

Policji udaje się ustalić, że wszystkie ofiary zniknęły gdzieś podczas normalnego dnia swojej pracy.

Tymczasem w drodze do domu Brian Ahearne zostaje zatrzymany przez Joker, który składa mu prepozycję na oczyszczenie Gotham ze zbrodni.

Autor: Q

Kolejny numer i kolejny scenarzysta, a seria cały czas trzyma wysoki poziom. Tym razem mamy jednak 3-częściową historię tak, więc wiele rzeczy może się jeszcze wydarzyć. Zaczyna się jednak obiecująco, a scena, w której Killer Croc odgryza głowę facetowi w kostiumie Batmana, jest szokująca i porywająca. Rysunki Bena Templesmitha wyglądają jak akwarele, co idealnie wpasowuje się w klimat Crisis in Identity, a na dodatek znowu otrzymujemy opowieść, w której pojawia się Joker.

Ocena: 4,5 nietoperka

Autor: Q

La-La Land Records ogłosiło, że po sukcesie jakim okazał się “Batman: The Animated Series – Original Soundtrack From The Warner Bros. Television Series, Volume One” w lipcu tego roku do sprzedaży trafi “Batman: The Animated Series – Original Soundtrack From The Warner Bros. Television Series, Volume Two”. Dostępnych będzie tylko 3.500 egzemplarzy, które po raz pierwszy będzie można nabyć podczas tegorocznego Comic-Conu (11-15 lipca) w cenie 60 dolarów. Na oficjalnej stronie wydawcy album będzie można kupić od 19 lipca.
Czytaj dalej

Chris Corbould, odpowiedzialny za efekty specjalne w ostatnich filmach o Batmanie, promował ostatnio “The Dark Knight Rises” na torze wyścigowym TT Circuit Assen w Holandii. Na miejscu nie zabrakło oczywiście Tumblera oraz Batpoda. W udzielonym wywiadzie Corbould opowiedział m.in. o tym co kryje się pod maską pojazdu Batmana. Stwierdził również, że “The Dark Knight Rises” będzie prawdopodobnie ostatnim filmie o Batmanie przy którym pracował.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
7
godzin
1
3
minut
4
4
sekund
4
4

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293