Forum

Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Tytuł odcinka: "THE HUNT"
Pierwsza data emisji: 23 lutego 2013
Reżyseria: Doug Murphy
Scenariusz: Brandon Vietti
Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...
Obsada:
Tim Curry
Crispin Freeman
Kevin Grevioux
Bryton James
Janice Kawaye
Phil LaMarr
Jesse McCartney
Danica McKellar
Masasa Moyo
Gregg Rainwater
Freddy Rodriguez
Mark Rolston
G. Gordon Godfrey
Arsenal
Black Beetle
Virgil Hawkins
Asami "Sam" Koizumi
Reach ambassador
Nightwing
Miss Martian
Reach scientist, Bumblebee
Tye Longshadow
Eduardo "Ed" Dorado Jr.
Lex Luthor


Banda wyrzutków zostaje wystawiona na próbę, kiedy Lex Luthor wysyła ich za linię wroga, w celu uratowania drużyny!

Po odcinkach, w których większe pole do manewru mieli bohaterowie, których znamy od 1. sezonu tym razem śledzimy losy nowych postaci. Ekipa wyrzutków niczym marionetki wypełnia zadanie Luthora, który pomagając uwolnić młodych bohaterów realizuje swój tajny plan. Wygląda więc na to, że Reach powoli przestaje być głównym problemem. Plan Nightwinga by umieścić kreta w Light, wkrótce może okazać się bardzo przydatny. Możliwe, że będzie to jedyna rzecz jaka wyjdzie Dickowi, bo chociaż by utrzymać zespołową współpracę pozbywa się Arsenala, to i tak ponosi klęskę, kiedy grupa wyrzutków odrzuca propozycję dołączenia do Drużyny.

Twórcy odcinku z pewnym opóźnieniem, ale w końcu zagregowali na pokazanie floty Reach. Niespodziewania to G. Gordon Godfrey zwraca na to uwagę w swoim programie. I tym samym ambasador Rech staje się celem nagonki, tak jak wcześniej Justice League. W tym wypadku brakuje wyraźnie reakcji przedstawicieli władz Ziemi, czy chociażby wojska, które też pomogło w powstrzymaniu Warworld.

O ile nowi bohaterowie nie są moimi ulubieńcami, to w odcinku dochodzi do kilku przełomowych wydarzeń, które zapowiadają, że jesteśmy już co raz bliżej końca.

Ocena: 4 nietoperki

Autor: Q
CIEKAWOSTKI I UWAGI:
  • Tytuł odcinka „Hunt” odnosi się do kilku „polowań”. Virgil Hawkins, Tye Longshadow, Eduardo Dorado Jr. i Asami Koizumi “polują” na członków Drużyny, żeby ich uwolnić spod kontroli Reach. Nightwing i Miss Martian robią to samo. Patrole Reach polują na Arsenala. Black Beetle próbuje dopaść grupę wyrzutków. G. Gordon Godfreyowi udaje się przeprowadzić nagonkę na Ambasadora Reach, który nie raz mijał się z prawdą.
  • Miss Martian przypomina Nightwingowi słowa, które ten zwykł mawiać jako 13-latek "Tym się zajmujemy.". Praktycznie to samo powiedział, żeby uspokoić Zatannę w odcinku Misplaced.
  • Kiedy w War Karen straciła przytomność miała normalny rozmiar, jednak w celi Reach była w formie Bumblebee.
  • Kolory lalki Wonder Woman są błędne. Górna część kostiumu powinna być czerwona, a dolna niebieska.
  • Grupa czwórki bohaterów, którzy wcześniej zostali porwani określeni są mianem "a band of misfits" (bandy wyrzutków), co może stanowić także aluzję do brytyjskiego serialu telewizyjnego Mistifs, w którym grupa młodych ludzi skazanych na prace społeczne, uzyskuje nadprzyrodzone moce.
  • W odcinku pojawiają się Batgirl, Beast Boy, Deathstroke, Green Arrow, Guardian, Impulse, Plastic Man, Robin, Superboy, Wonder Girl, Zatanna, ale nie mają żadnych kwestii dialogowych


CYTATY:

Eduardo Dorado Jr.: Gracias amigo. Umm, who are you?
Arsenal: The guy who'll save your butts if you listen carefully.

Ambassador: So you see, G. Gordon, the Reach is all about intergalactic brotherhood.
G. Gordon Godfrey: A lovely sentiment. So, please explain to the good folks at home how it squares with the lies you told us, and the fleet of warships you hid beneath our oceans.

G. Gordon Godfrey: How many more lies are you hiding beneath our seas? And how much more propaganda will you ask the human race to swallow and wash down with a nice cold Reach?!

Arsenal: He was using you--as a distraction to lure Black Beetle away from the crystal key so one of his other pawns could steal it.
Luthor: Hmm, Deathstroke's more of a bishop, actually.


           
           
           
           


za
dni
1
3
godzin
1
6
minut
1
8
sekund
3
9


za
dni
7
7
godzin
1
6
minut
1
8
sekund
3
9

Kalendarium

Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki