Mark Hamill jednak nie rezygnuje z Jokera

|

autor:

|

kategorie: , ,

W zeszłym roku Mark Hamill, w odniesieniu do „Batman: Arkham City”, stwierdził, że będzie to ostatni raz kiedy użyczy głosu Jokerowi. Wielu fanów podejrzewało, że oznacza to również, że aktora znanego z roli Luke’a Skywalkera już nie usłyszą w roli największego przeciwnika Batmana, któremu głosu użycza od 1992 roku, kiedy to premierę miał serial animowany „Batman: The Animated Series”. Okazuje się jednak, że przypuszczenia te były błędne. Mark Hamill osobiście na swoim profilu na Twiterze, w odpowiedzi na pytanie fana stwierdził, że miał na myśli, że ciężko będzie przebić „Batman: Arkham Asylum”, a nie że rezygnuje z roli Jokera. Czyżby to oznaczało, że wkrótce poznamy nowy projekt z udziałem Jokera i Hamilla?

Źródło: Mark Hamill Twiter



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Kujaw
15 lat temu

I chwała mu za to…

DoktorFaust
15 lat temu

Oby nie rezygnował. Już przywykłem do jego głosu w roli Jokera. 🙂

b-man
14 lat temu

miejmy nadzieję na to że zagra w trzeciej części bo ma wygrane z Richardsonem( 👿 👿 👿 ) 11/9 😀

dni
1
1
7
godzin
2
0
minut
3
9
sekund
2
9
dni
4
6
0
godzin
2
0
minut
3
9
sekund
2
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 38 lat(a) temu ogłoszono, że Michael Keaton i Jack Nicholson zagrają Batmana i Jokera w Batmanie