W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

DC Poster Portfolio: Jim Lee (video)
Rado przedstawia, jak prezentuje się pierwsza kolekcja ilustracji znanych z DC Comics służących do powieszenia w formie plakatów.

Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia krucjata
Prolog kultowego “Powrotu Mrocznego Rycerza” Franka Millera opowiada o ostatniej misji Człowieka-Nietoperza z Gotham City, po której porzucił swoją krucjatę przeciwko przestępczości na 10 lat. W tym krótkim tomie Frank Miller i Brian Azzarello postanowili przybliżyć moment, w którym 45-letni Bruce Wayne zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojej śmiertelności, swojego wieku, zmęczenia i braku nadziei na lepszą przyszłość.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

“Batman v Superman: Świt sprawiedliwości – Ultimate Edition” – Blu-ray
Przyglądamy się zawartości wydania Blu-ray z filmem “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w wersji rozszerzonej.
Jeśli lubicie wersję kinową, to wersja rozszerzona wam się spodoba, jeśli nie, to raczej będziecie narzekać, że w filmie o tytule “Batman v Superman” trzeba czekać 2 godziny na tytułowe starcie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: Knightfall Omnibus, Vol. 01 (video)
Rado przedstawia, jak prezentuje się pierwszy tom aktualnego, kompletnego wydania jednej z najsłynniejszej sagi w komiksach z Batmanem – “Knightfall”.

Robin: Rok Pierwszy
Patrząc na tytuł, nie można spodziewać się niczego innego, jak właśnie początku kariery pierwszego Robina – Dicka Graysona. Mimo że nie jestem fanem Cudownego Chłopca, komiks mnie wciągnął i przypadł do gustu. Złożyło się na to kilka elementów: charyzma młodego pomocnika Nietoperza, która świetnie kontrastuje z nastrojem jego mentora; ciekawa narracja Alfreda towarzysząca nam przez całą fabułę; czy szybka akcja oraz występy różnych przeciwników nakręcające tempo.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
4
8
9
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
3
6
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5