Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Warner Bros. Animation i DC Entertainment ujawniły szczegóły na temat najnowszej produkcji animowanej z bohaterami DC Comics “DC Showcase – Batman: Death in the Family”, która trafi do sprzedaży na Blu-ray i wersji cyfrowej 13 października.

Oprócz interaktywnego “Batman: Death in the Family” w wydaniu Blu-ray znajdą się cztery dodatkowe krótkometrażówki DC Showcase: Sgt. Rock (pierwotnie wydany z “Batman: Hush”) Death (pierwotnie wydany z “Wonder Woman: Bloodlines”), The Phantom Stranger (pierwotnie wydany z “Superman: Red Son”) i Adam Strange (pierwotnie wydany z “Justice League Dark: Apokolips War”).

“Death in the Family” jest adaptacją klasycznej historii DC Comics z 1988 roku, w której zginął Jason Todd po tym, jak DC zorganizowało wydarzenie umożliwiające czytelnikom telefoniczne głosowanie, w którym zdecydowano o losie Robina. Animowana “Death in the Family” to „pierwsze w historii przedsięwzięcie Warner Bros. Home Entertainment w formie interaktywnej historii, które pozwala fanom wybrać, jak ma się potoczyć historia poprzez innowacyjną nawigację sterowaną pilotem”.

Wersja Blu-ray “Death in the Family” będzie dostępna w sprzedaży za 24,98 USD, a edycja cyfrowa za 19,99 USD. Wydanie Blu-ray oprócz “Batman: Death in the Family” zawiera także cztery krótkometrażówki DC Showcase z lat 2019-2020. W wersji cyfrowej “Batman: Death in the Family” dostępny będzie w formacie nieinteraktywnym (wstępnie zmontowana wersja historii, zatytułowana Under the Red Hood: Reloaded ), wraz z pozostałymi czterema krótkometrażówkami i trzema innymi nieinteraktywnymi wersjami “Batman: Death in the Family” (zatytułowanymi Jason Todd’s Rebellion, Robin’s Revenge i Red Hood’s Reckoning) w ramach dodatków.

Wersja Blu-ray zawiera również około pięciu minut dodatków, których nie ma w wydaniu cyfrowym, a także komentarze audio autorstwa Amy Dallen i Hectora Navarro z DC Daily do Under the Red Hood: Reloaded, Sgt. Rock, Death, The Phantom Stranger i Adam Strange.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
9
godzin
0
3
minut
2
6
sekund
0
9


za
dni
8
3
godzin
0
3
minut
2
6
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki