Chociaż prace nad grą “LEGO Batman 2: DC Super Heroes” jeszcze trwają, to przedstawiciel serwisu CBR miał okazję zagrać w demo gry.

Demo gry rozpoczyna się wtargnięciem Jokera i jego ludzi na ceremonię nagrodzenia miliardera Bruce’a Wayne’a, za jego zasługi dla Gotham City, tytułem “Człowieka roku”. Pojawia się również Harley Quinn, która jak szalona robi na scenie koziołki, podczas gdy Batman i Robin walczą z bandytami na widowni.

W odróżnieniu od poprzedniej gry, tym razem gracze otrzymają znacznie większy obszar gry, w którym dzięki wyrzutni haków będzie można wspinać się na wyższe lokalizacje i odkrywać sekretne bonusy.

Dzięki postaci Supermana gracze będą mogli latać po ogromnym Gotham City szukając złotych cegieł i docierając do miejsc niedostępnych dla innych postaci. Podziwiając miasto Batmana z perspektywy lotu ptaka można dostrzec takie miejsca jak fabryka chemiczna Acme, czy Wayne Tower.

Odkrywanie świata gry to nie jedyne atrakcje. Batman i Robin będą mieli dostęp do specjalnych kostiumów, a Superman będzie mógł m.in. podczas lotu korzystać ze swojego laserowego wzroku.

“LEGO Batman 2: DC Super Heroes”, tak samo jak jej poprzednik, umożliwi wspólną grę dla dwóch osób.

Inspiracją dla ścieżki dźwiękowej gry był oczywiscie temat przewodni Danny’ego Elfmana. W “LEGO Batman 2: DC Super Heroes” pojawi się też zupełna nowość – głosy postaci. Travellers Tales nie ujawnia jednak szczegółów na ten temat, ale w zwiastunie gry wyraźnie słychać, że głosu Lexowi Lutherowi użyczył Clancy Brown (“Superman Tas”).

Na chwilę obecną wiadomo, że grywalnymi postaciami w grze będą: Batman, Robin i Superman. Jako, że pojawiają się również Joker, Lex Luthor, Two-Face, Riddler i Harley Quinn to jest wielce prawdopodobne, że także nimi będą mogli zagrać gracze. W najbliższych miesiącach powinno pojawić się więcej informacji na temat takich bohaterów jak Green Lantern i Wonder Woman.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
5
7
godzin
1
4
minut
5
3
sekund
4
7
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5