Do sieci trafił kolejny spot telewizyjny “The Dark Knight Rises”, który swoją premierę miał wczoraj podczas transmisji z wyścigów Nascar. Niestety jego jakość daleka jest od ideału, ale zawiera kilka nowych scen z Wayne’em i Foxem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jak spoty będą pojawiać się nadal w tym tempie i pokazywać nowe sceny, to nic nie zostanie na film.

B-“Mówiłem ci”
L- “Jest pan na emeryturze”…
B- “Jestem na emeryturze” genialny tekst.

O i tak btw jak obstawiacie ile zarobi Mroczny w ciągu pierwszego weekendu. Ja że, i to jest moje przypuszczenie jeszcze z przed Avengers, tak pomiędzy 180-190 mln.

Ja wierzę, że da radę poprawić rekord Avengers. Nieznacznie ale jednak.

@Dżepetto Zgadzam się. Pokazali już o wiele za dużo przez te spoty. Po co te wszystkie tajemnice Nolana, jak z Tv Spotów będzie można obczaić większość miejscówek.
Trzy zwiastuny miały dość treści. Powinni odpuścić.

Faktycznie już trochę za dużo pokazali a biorąc pod uwagę fakt, że 3 czerwca Nolan zaprezentuje kolejny fragment filmu więc może faktycznie powinni się wstrzymać

Przecież nikt wam nie karze oglądać tych spotów, a to że je wypuszczają w takim tempie i w takiej ilości to normalne na tym etapie kampanii reklamowej.

z tego co widzę to po spotach to batman będzie walczył z banem i przegra on pozna jego tożesamośc włamie się do jaskini i zniszczą wszystko ale batman będzie miła zapasowy pancerz w w bunkrze z poprzedniej części i powstanie na nowo

już za:
dni
2
5
4
godzin
1
1
minut
3
0
sekund
4
1
Kalendarium
Galeria
lh-1-batman-2 lh-1-bat-leaping lh-1-bat-dent-gordon-3 lh-1-bat-cat-clock 202232470 lh-1-halloween-1st-murder