Dobre informacje dla fanów muzyki z seriali animowanych z Batmanem. Pewne jest, że po sukcesie jakim okazał się “Batman: The Animated Series – Original Soundtrack From The Warner Bros. Television Series, Volume One” La-La Land Records oprócz zaplanowanego “Volume Two” w przyszłym roku planuje wydać kolejny soundtrack, na którym znaleźć się mają utwory z odcinków “Robin’s Reckoning, Parts 1 and 2”, “Day of the Samurai”, “The Clock King” i innych wybranych z 65 odcinków kultowego serialu animowanego.

Na muzyce z “Batman: TAS” jednak się nie skończy. Fani mogą liczyć na kolejne wielopłytowe wydania, na których znajdą się utwory z seriali “The Adventures of Batman & Robin” i “The New Batman Adventures”. Na wstępnych etapach są również prace na soundtrackami z filmów animowanych “Batman & Mr. Freeze: Sub-Zero” “Batman: Mystery of the Batwoman”.

W planach są również soundtracki z muzyką z “Superman: The Animated Series”, “Justice League”, “Justice League Unlimited” i innych seriali i filmów animowanych z bohaterami DC Comics.

Źródło:
The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
1
0
godzin
0
2
minut
0
9
sekund
4
5
Kalendarium
Galeria
e6nuyg5veaasxtm e54hd-wveaatgww e5yzufdvgamzqg6 e5untyyucaicryq e5unrs1vcaarzar e5unqu0vgaiby9u
Komiksowe Top 5