Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Polska premiera ostatniej części “batmańskiej” trylogii za nami. Pamiętacie jak to było cztery lata temu? Wtedy z okazji premiery filmu Mroczny Rycerz postanowiliśmy zorganizować test wiedzy o Batmanie jakiego w polskiej sieci jeszcze nie było. Ten swego rodzaju egzamin dla fanów składał się z – bagatela – aż 100 pytań, niektórych wymagających bardzo dogłębnej wiedzy o Nietoperzu.

Z okazji premiery filmu Mroczny Rycerz Powstaje postanowiliśmy raz jeszcze zorganizować podobną akcję. Jest to nasze swoiste pożegnanie z trylogią Nolana, która nam i Wam dostarczyła tak wiele emocji. Blisko 8 lat, dziesiątki napisanych newsów, prawie dziewięć godzin filmu, szmat czasu… Dlatego też traktujcie niniejszą konkursową niespodziankę jako nasze redakcyjne pożegnanie z trylogią Nolana, ale i hołd dla twórców innych filmów związanych z Batmanem jakie kiedykolwiek powstały…

Zasady są proste. Należy odpowiedzieć na sto pytań, tym razem dotyczących wszelkiego rodzaju filmów i animacji z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Nasze kolokwium zostało przedstawione w formie testu wyboru w którym nie zawsze tylko jedna odpowiedź jest właściwa. Pytania posiadają różny stopień trudności – nie przejmujcie się jeśli nie znacie odpowiedzi na każde z nich. Wciąż macie szansę na wygraną ponieważ przyjęliśmy zasadę, że nagrodzimy trzy najlepsze osoby które uzyskają największą ilość punktów.

Co więcej, jeśli liczba punktów będzie równa, decyduje czas przesłania maila. Jeśli natknęliście się na konkurs kilka lub nawet kilkanaście dni po jego publikacji – wciąż możecie wygrać, bo nie wiadomo przecież ile punktów uzyskali inni czytelnicy. Zalecamy uważny, dokładny i jednoznaczny dobór odpowiedzi. Każda osoba może przecież przysłać tylko jedno zgłoszenie oraz niedozwolone jest przesyłanie późniejszych poprawek.

I – miejsce – komiks Powrót Mrocznego Rycerza oraz pakiet filmów Mroczny Rycerz/Batman:Początek (4 DVD)
II – miejsce komiks Batman – najlepsze opowieści oraz film Liga Sprawiedliwych: Zagłada na DVD
III – miejsce – komiks Batman: Nawiedzony Rycerz

Sponsorami nagród są Egmont Polska oraz Galapagos Films, a w ułożenie konkursowych pytań zaangażowanych było aż sześć osób. Byli to, w kolejności alfabetycznej:

Bullet
Kakteen
Karolina Jagodzińska
Kelen
Q
Woland

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem oraz danymi teleadresowymi przesyłajcie na mail: konkurs@batcave.com.pl, w tytule maila wpisując: Konkurs TDKR. Na odpowiedzi czekamy do 26 sierpnia (do godziny 23:59).

Wielkie filmowe kolokwium z okazji premiery filmu „Mroczny Rycerz powstaje” uważamy za rozpoczęte. Możecie je znaleźć TUTAJ. Czas start!

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wszystko fajnie szkoda, że link nie działa.

Spoko FANI Batcave zatem do dziela ! Przyznac musze ze jest kilka pytan z ktorymi mam mega rozkmine jak i banaly typu Kogo gra ARNOLD SCHWARZENEGGER w Batman i Robin come on 🙂 jest ZABAWA= jest dobrze i Why so serious ? HA HA HA od MorriSa

Jeśli mogę się wypowiedzieć. 4 lata temu razem z nagrodami miał być również przygotowany “dyplom” dla zwycięzcy… Ja byłem tym zwycięzcą i pomimo iż kilka razy upominałem się, to redakcja chyba mnie brzydkim słowem mówiąc “olała”. Może przy tej okazji mi ktoś z redakcji odpowie… gdzie jest mój dyplom? 😀 Przecież nie bawiłem się dla nagród! 😀

Polecam administracji spojrzeć na pytanie 66 😉

A skąd macie pewność, że połowa tych co się zgłoszą nie skorzysta z Wikipedii?

co z pytaniem 75, chyba jakiś błąd ????

OK – to mój błąd – czytanie ze zrozumieniem 🙂

batmanie dla czego dżoker jak coś zrobi to śe śmieje

za
dni
1
3
godzin
1
6
minut
1
0
sekund
5
4


za
dni
7
7
godzin
1
6
minut
1
0
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki