Kulturopolis.plJuż od wielu lat jesteśmy z Wami, niemal codziennie prezentując gros nowych materiałów o Człowieku-Nietoperzu i jego świecie. Przez ten bądź co bądź szmat czasu wykonaliśmy ogromny skok, tak merytoryczny jak i technologiczny. Cały czas rozwijamy się, aby zapewnić Wam, drodzy czytelnicy, miejsce które spełni Wasze oczekiwania. Aby umożliwić Wam chwilę wytchnienia od codzienności, zatracając się w świecie Mrocznego Rycerza.

Serwis BatCave od początku swojego istnienia działa na zasadzie non-profit. Niemniej jednak utrzymanie strony kosztuje. Tym bardziej, że pod koniec 2012 roku zdecydowaliśmy się na przejście na lepszy, a co za tym idzie, droższy hosting, aby strona działała jeszcze lepiej. W tym roku zgłaszamy się do Was, drodzy czytelnicy, abyście wspomogli naszą inicjatywę, której przecież sami od lat jesteście częścią.

Każda pomoc którą pozwoli nam opłacić serwer i domenę będzie mile widziana. Ale nie chcemy byście po prostu przekazywali nam pieniądze. Jeśli zdecydujecie się na zakupy tytułów związanych z Batmanem u współpracującego z nami sklepu w dniach 9-15 stycznia 2013, 10% zysku od każdego takiego tytułu przekazane zostanie na konto BatCave na poczet uregulowania tegorocznych płatności za serwer i domenę. Zakupów dokonywać możecie na www.kulturopolis.pl, w polu komentarza wpisując po prostu „BatCave”.

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na waszą pomoc,
Redakcja BatCave

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Poczekajcie do 11 lutego. Taka moja rada 🙂

Bullet, a co takiego się stanie 11 lutego?

Będzie premiera Trybunału Sów PL.

A co jeśli nie będziecie mieć stałego dopływu środków? Wróostingcicie na ten gorszy hosting? Czy może strona upadnie? Zgroza…

Wrócicie*

Myśleliście o opcji “wspomóż Bruce’a Wayne’a – oddaj 1% podatku na Batcave”?

źle link jest wstawiony do http://www.kulturopolis.pl – odsyła na nieistniejącą podstronę. ps. Czy tylko i wyłącznie komiksy z Batmanem wchodzą w grę?

już za:
dni
2
5
5
godzin
2
3
minut
0
7
sekund
1
6
Kalendarium
Galeria
202232470 lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14