Podczas udzielania wywiadu w związku z premierą swojego najnowszego filmu “Gangster Squad” Ryan Gosling zapytany został również o swój stosunek do ról komiksowych supetrbohaterów.

O to pytanie, które pewnie wielu fanów chciałby ci zadać. Kiedy zamierzasz zagrać w superbohaterskim filmie?
Cóż, wszystko jest już obsadzone.
Nie prawda. “Justice League” ma mieć premierę w 2015 roku. Role Supermana i Batmana są już zajęte. Ale Flash i może nawet Green Lantern są cały czas dostępne.
Ryan Reynolds jest Green Lanternem. W zasadzie mogę zostać Flashem.
Więc rozważałbyś zagranie w takiej produkcji?
Oto, w czym rzecz. “Drive” był moim podejściem do superbohaterskiego filmu. Miałem kostium i całą resztę. Kurtka ze skorpionem. To była moja peleryna. Chodziło o to by przedstawić faceta, który naoglądał się za wiele superbohaterskich filmów i postanowił zostać jednym z nich.

Źródło: Screen Crave

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Rola Batmana jest już zajęta? Że tak się zapytam – kto?

Levitt

Bullshit!

Coraz częściej pojawiają się plotki, że Levitt pojawi się w nowym Supermanie, Nolan i Goyer odmawiają komentarza więc coś w tym musi być.

Ja tam wierzę że jak WB sypnie kasą (a muszą mieć nazwiska) to nie zdziwię się jeśli do roli gacka wróci Bale, całość wyreżyseruje Snyder, a Nolanowie będą pomagać przy tym.

Gordon BATMANEM a BATMAN Gordonem Levitt musiałby zdziebko przypakowac bo za chudy ale on przecie ROBINEM jest HA HA HA Tak sobie myśle że mogłoby być całkiem ciekawie bo będzie zachowana ciągłość DC COMICKS ale TRYLOGIA NOLANA jest bardzo realistyczna a Liga sprawiedliych będzie bajeczka ! OK WILL SEE 😯

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki