Strój Batmana twórcy fanfilmuKilka dobrych lat temu Paul J. Wares postanowił zrealizować fanfilm, w którym przedstawiłby losy Batmana z filmów Tima Burtona przed akcją pierwszej produkcji z 1989 roku. W filmie miało zostać pokazane także, jak Jack Napier dostał zlecenie zabójstwa Wayne’ów. O produkcji jednak ucichło i przez długi okres czasu nie pojawiało się nic na jej temat. Do niedawna.

Na forum serwisu Batman-Online Wares poinformował, że powraca do produkcji aż dwóch filmów (pierwszy z nich porzucił z powodu spraw osobistych). Pierwsza z nich to oczywiście “Batman Prologue“, który określił mianem dużego i wymagającego przedsięwzięcia. Natomiast drugi film miałby nazywać się “Dance With The Devil“. Jego akcja toczyłaby się po “Batman Returns” i powracała do wątków “Batmana” z 1989 roku. Twórca opisał drugi projekt jako dużo łatwiejszy do zrealizowania.  Kogo możemy się w nim spodziewać? Hugo Strang’a, Scarecrowa, Catwoman, Batgirl oraz Jokera.

W chwili obecnej możliwość zrealizowania filmów to kwestia czasu i oczywiście pieniędzy. Wares poszukuje także ekipy, która pomogłaby mu między innymi z efektami specjalnymi. Twórca znany jest też ze swojej firmy Hero Wares Creations, gdzie tworzy stroje. W związku z tym, Wares podzielił się fotkami stroju Batmana z fanfilmu i nie tylko. Jedną z nich znajdziecie w newsie (kliknięcie spowoduje powiększenie obrazka), po resztę zapraszamy na temat forum Batman-Online, gdzie możecie też zaoferować wymaganą przez twórce pomoc przy realizacji filmów. Wpis znajdziecie pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

https://www.facebook.com/Herowares oraz tutaj więcej fotek, założę się, że Joker własnie tak będzie wyglądał jak na FB

Bardzo interesująca wiadomość.. ps: Ta Batgirl…miodzio…zobaczcie fotki;>

Zdzichu, link do fanpage’a jest w newsie 🙂

Pamiętam newsy o tym filmie na BatCave w 2008 roku. Był nawet jego trailer z siedzącym w fotelu Jackiem przekładającym karty (bardzo w klimacie pierwszego Batmana). Fajnie, że po 6 latach w końcu dowiedziałem się, że projekt nigdy nie powstał.

A bo kurcze te linki we wpisach ani wytłuszczone ani podkreślone, adminie mogę zmienić styl dla linków we wpisach?

Następnym razem nie zapomnę pogrubić każdego. Wybacz.

zmiencie w stylach w style.css w liniach 70 i 76 none na underline i będzie super.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki