Justice LeagueZack Snyder? W sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja na temat filmowego projektu o Justice League. Ruben Fleischer, reżyser m. in. “Zombieland” i “Gangster Squad” (którego scenarzystą był Will Beall, czyli osoba wymieniana w wielu plotkach jako autor tekstu “Justice League”) w trakcie wywiadu na temat jego najnowszego obrazu został spytany o to, czy zajmie się ekranizacją historii o grupie superbohaterów DC Comics. Jego odpowiedź brzmi następująco:

Cóż, to rzecz, którą będzie zajmować się Zack Snyder

Biorąc pod uwagę, że nazwisko Fleishera pojawiło się już rok temu w plotkach jako kandydat do zrealizowania filmu o Justice League, jego informację można uznać za bliższe prawdy. O ile sam nie odpowiedział bazując na plotkach.

Powraca również informacja jakoby David Goyer miał zająć się scenariuszem (albo wprowadzeniem poprawek do poprzednich wersji). Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na obiecane oświadczenie prezesa Warner Bros. Jeffa Robinova w sprawie kolejnych obrazów na podstawie komiksów DC Comics.

Źródło: Bleeding Cool

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No i bardzo dobrze, Goyer zna się na komiksach (Batman Begins na podstawie jego scenariusza był najbardziej “komiksowy” z całej trylogii) a Snyder potrafi robić widowiskowe filmy akcji. Teraz pozostaje tylko czekać na premierę “The Man of Steel” i mieć nadzieję że okaże się sukcesem.

Podoba mi się to..:D

już za:
dni
4
5
8
godzin
0
9
minut
1
9
sekund
2
0
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5