Okładka "Batman: Arkham Origins"Game Informer postanowił podzielił się z czytelnikami nowymi szczegółami na temat “Batman: Arkham Origins” prosto ze specjalnego pokazu poprzedzającego targi E3. Obecny tam redaktor miał okazję zagrać w demo produkcji, której premiera już 25 października tego roku.

Z relacji dowiadujemy się, że jedna z misji pobocznych dotyczyć będzie Anarky’ego, który jak w komiksach sprzeciwia się rządowi i korporacjom. Jeśli zaś chodzi o główną linię fabularną, Batman będzie musiał poradzić sobie z Banem oraz Jokerem, który w demie podłożył ładunki wybuchowe w hotelu.

Tryb prowadzenia dochodzenia został pokazany na przykładzie wypadku z rozbijającym się helikopterem. Batman będzie musiał się dowiedzieć, co spowodowało uszkodzenie i rozbicie się pojazdu. Gracze będą mogli odtwarzać cały przebieg zdarzenia i odkrywać wskazówki, które w końcu doprowadzą do ostatecznej odpowiedzi.

Ponadto, IGN donosi o nowych aktorach w roli Batmana i Jokera. Roger Craig Smith, najbardziej znany z głosów Chrisa Redfielda (2009 do dziś, seria “Resident Evil”), Ezio (seria “Assasin’s Creed”), czy też Sonica (2010 do dziś) wcieli się w Mrocznego Rycerza. Natomiast Troy Baker (wcześniej Two-Face oraz Robin w “Batman: Arkham City”) użyczy głosu Jokerowi. Wygląda na to, że Conroy mimo wszystko nie powróci w głównej roli w “Batman: Arkham Origins”. Być może przypadła mu zupełnie inna postać, lub też przypadkowo potwierdził pracę nad tajnym projektem Rocksteady, którym miałby być sequel “Batman: Arkham City”.

Poniżej znajdziecie także nowe screenshoty:

Serwis ComicBookMovie udostępnił także okładkę gry oraz informację, że scenariusz do produkcji pod nadzorem Geoffa Johnsa napisali Michael “Dooma” Wendschuh i Corey May (pracowali m. in. przy grach z serii “Prince of Persia” oraz “Assasins’s Creed”).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

szkoda że bez Conroya i Hamilla ci dwaj wręcz kreują swoje postaci!
Niemniej jednak Baker to utalentowany aktor więc jestem ciekawa jak sobie poradzi z postacią Jokera…
Ponadto nie mogę się doczekać Anarky’ego… Lubię tego małego Jokerowego bękarta 😉
info dla tych co nie wiedzą, Anarky to nieslubny syn Jokera

To zostało tylko zasugerowane w ostatnim zeszycie jego serii. Do dziś nie zostało to rozwiązane, a Grant przekonał O’Neila do opublikowania historii z taką wzmianką mówiąc, że za kilka miesięcy wszystko będzie odkręcone. Czego uczynić nie mógł, bo seria została anulowana.

Dokładnie to co Kelen napisał,Joker nie ma syna

Anarky był przedstawiony jako domniemany syn Jockera. 😀

Jest jeszcze kwestia ewentualnej polskiej lokacji gry oraz aktorów którzy by ją wykonali prawidłowo. Ja osobiście chciałby usłyszeć Jacka Rozenka jako Deathstroke’a (bo był fenomenalny gdy podkładał mu głos w “Młodych Tytanach”), Jacka Kopczyńskiego jako Deadshota, Jarosława Boberka jako Black Mask i Jarosława Domina jako Jockera (bo również był fenomenalny w tej roli w odcinku “Ligi Sprawiedliwych”: “Injustice for all”. No a jako B-man: Piotr Frączewski, bo tylko on ma na tyle aktorskiej charyzmy żeby unieść tę rolę. 😀

@up

Na poważnie? Do takich gier tylko napisy, a nie polski nędzny dubbing.

No nie zawsze jest nędzny. W TR był bardzo przyzwoity. Prawda że w kółko ci sami aktorzy podkładają głos pod postacie drugoplanowe, ale to problem raczej braku kadr w polskim voice-actingu.

No właśnie powtarzający się aktorzy to problem. Bo jak słyszę kogoś kto występuje w serialu to zamiast cieszyć się grą to widzę ten serial w głowie ;x

już za:
dni
1
6
3
godzin
0
5
minut
3
6
sekund
3
1
Kalendarium
Galeria
e_td8uxuubab-ow e_td8upvkaeo97p 242397049 e_mypzhucaaatq dcfandome_catwoman_zoe titans3x09_06