Zdjęcia do „Batman/Superman” w Detroit

|

autor:

|

kategorie: ,

DetroitPotwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że zdjęcia do wspólnego filmu z udziałem Batman i Supermana realizowane będą w stanie Michigan, m.in. w Detroit, o czym poinformowało dzisiaj Michigan Film Office.

„Detroit jest doskonałym przykładem kwintesencji amerykańskiego miasta, i wiem, że będzie to idealne tło dla naszego filmu. Detroit i cały stan Michigan to fantastyczni współpracownicy i już nie możemy się doczekać współpracy z nimi przy tym filmie”, powiedział Snyder w oświadczeniu MFO.

Zack Snyder i jego ekipa rozpoczną prace w Michigan w pierwszym kwartale 2014 roku. Przywiduje się, że podczas zdjęć potrzeba będzie tysięcy statystów. Zatrudnienie znajdzie tez kilkaset osób mieszkających w Michigan.

Źródła: Michigan Film Office, LSJ.com



dni
8
1
6
godzin
2
3
minut
2
0
sekund
0
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 80 lat(a) temu urodził się Burt Ward, odtwórca roli Robina w serialu z lat 60
  • 75 lat(a) temu urodził się John Byrne, scenarzysta i rysownik komiksów m.in. Batman: Black & White #2
  • 13 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Justice League: Doom

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki