Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

"Grayson #1"DC Comics postanowiło oficjalnie ogłosić informację, która krąży po internecie od jakiegoś czasu. W lipcu ukaże się nowa seria o tytule “Grayson“. W ten sposób poznajemy też los Nightwinga po wydarzeniu “Forever Evil“. Świat będzie myślał, że jest martwy, włącznie z Alfredem i Bat-rodziną. Jedynie Batman wie, że Grayson żyje, ale aby chronić swoich najbliższych, fakt ten zostanie zatajony. Nightwing stanie się kimś zupełnie innym. Były podopieczny Mrocznego Rycerza będzie działać jako tajny agent!

Scenarzystami serii zostali Tim Seeley oraz Tom King. Seeley jest znany ze swojej pracy nad serią “Revival” dla Image Comics, natomiast King jest byłym pracownikiem CIA. Duet twórców postawi Dicka Graysona w zupełnie nowej sytuacji – będzie on bowiem pracować dla tajnej organizacji Spyral, którą stworzył Grant Morrison w swojej serii “Batman, INC”. Mimo działalności dla dobrej sprawy, metody nowego pracodawcy bohatera nieraz wyprowadzą go z jego strefy komfortu. Twórcy będą chcieli także wprowadzić nowego nemezis dla Graysona, kogoś na poziomie Leksa Luthora, czy Jokera. Według Seeleya, były Robin jest dla czytelniczek symbolem seksu i nie zamierzają tego pominąć w swojej serii. Tom King natomiast chce nakreślać w serii presję, która ciąży nad osobą pracującą jako tajny agent. Dodaje też, że chce aby każdy numer powodował natychmiastowe dyskusje u czytelników po lekturze. Porównał ten efekt do uczucia towarzyszącemu po obejrzeniu odcinka serialu “Mad Men”, czy “Breaking Bad”.

Źródło: 11alive.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie widzi mi się ten pomysł. No ale cóż głupie pomysły to standard w nowym 52

Racja! dzięki temu gimbusy zza oceanu dostają superhistoryjki za jedyne 2 dolce no, ale o czym mowa? w końcu DC odnosi sukcesy.

Kiedyś edytorom i scenarzystom w DC zależało żeby jak najbardziej uwiarygodnić i nadać sens kluczowym postaciom. Odkąd zmienił się zarząd i wszedł ten nieszczęsny restart wymyślają jakieś bzdury dla odmóżdżonych dzieciaków. KASA, KASA i jeszcze raz KASA!

Wlasnie dlatego przestalem czytac komiksy.

Komiksy to nie tylko DC, lol.

za
dni
1
7
godzin
1
1
minut
4
6
sekund
0
7


za
dni
8
1
godzin
1
1
minut
4
6
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki