Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Harley Quinn w "Batman: Arkham Knight"Najnowszy trailer “Batman: Arkham Knight” skupia się na postaci Harley Quinn, w którą gracze będą mogli się wcielić w specjalnym dodatku.

Obejrzeć można również spot tv promujący rozgrywkę z Red Hoodem.Na tej stronie można natomiast zapoznać się listą trofeów, jak będzie do zdobycia w “Batman: Arkham Knight”.

W wybuchowym finale serii „Arkham”, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem przeciwko miastu, które obiecał chronić. Scarecrow powraca wraz z przymierzem z imponującym zespołem superzłoczyńców takich jak Pingwin, Two-Face, Harley Quinn, aby zniszczyć Mrocznego Rycerza na zawsze.

„Batman: Arkham Knight” przedstawia unikalny design Batmobilu autorstwa Rocksteady, którym po raz pierwszy będzie można kierować. Dodatek tego legendarnego pojazdu w kombinacji z gameplayem serii gier „Arkham” zaoferuje graczom pełne i ostateczne doświadczenie wcielenia się w postać Batmana podczas przemieszczania się po całym Gotham City.

Premiera „Batman: Arkham Knight” 23 czerwca.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Coś mi się zdaje że Arkham Knight to jednak Jason Todd. Widząc DLC z Red Hoodem dochodzę do wniosku że nie bez powodu umieszczono go w grze i to pamiętne powiedzenie Scarecrowa do Arkham Knight w jednym z wcześniejszych trailerów – “your vengeance will come”

Ten kto oglądał albo czytał ‘Under the Red Hood’ wie o co mi chodzi 🙂

Tyle że Jason jest Red Hoodem a nie Arkham Knightem,skoro jest Red Hoodem to po co ma się zmieniać na Akham Knighta??
W dodatku po Arkham City na ulicach będzie panowało przekonanie że Batman zabił Jokera.Więc Red hood nie ma już powodu do zemsty skoro Joker już nie żyje….

Eliot będzie Hushem.Arkham Knight to będzie nowa postać która pewnie będzie miała jakieś powiązania z Arkham Asylum…

Jeśli chodzi o alter ego to w zasadzie może to być każdy z wyjątkiem znanych obecnych sojuszników w serii a to że w grze pojawi się Red Hood nie oznacza że Jason nie mógłby być tytułowym antagonistą w grze. Na koniec powiem że Rocksteady równie dobrze może chcieć żeby fani myśleli że Arkham Knight jest zupełnie nową postacią w serii co nie musi oznaczać że rzeczywiście jest tak jak mówią.

Pamiętasz czarną maskę a raczej czarną maskę/jokera wpoprzednim ‘Arkham’?

Zawiodę się, jeśli to będzie Jason… ;P Tajemniczy Arkham Knight daje tyle możliwości do teorii, często szalonych! xD Ale Jason…? D: To nie byłoby szalone. Niech zaskoczą, wywrą wrażenie na graczu jak w końcówce Arkham City… 😛

Twórcy Batmana AK powiedzieli, że Arkham Knight ma być zupełnie nową postacią wykreowaną przez nich. Zatem wątpię, że to będzie Jason.

Chociaż nie wykluczam również że Thomas Elliot aka. Hush może być rycerzem arkham. Zakończenie jednej z misji ze złodziejem tożsamości w ‘Arkham City’ daje do myślenia. Można sobie wyobrazić że Arkham Knight zdejmuje maskę i widać twarz Brucea Waynea jak na końcu wspomnianej misji w ‘Arkham City’ gdy złodziej tożsamości/Hush zdejmuje bandaże.

Jeśli dobrze pamiętam to Elliot również wspominał o zemście za rzekome krzywdy wyrządzone przez Brucea.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"