„Suicide Squad”: krótkie opisy dwóch scen z udziałem Jokera i Enchantress

|

autor:

|

kategorie: , ,

"Suicide Squad"W Toronto trwają zdjęcia do „Suicide Squad”. Fotoreporterom eTalk udało się zrobić zdjęcia jak plan zdjęciowy mieszczący się w jednym z domów opuszczają Jared Leto i Cara Delevingne, którą po raz pierwszy od rozpoczęcia zdjęć zauważono na planie. Dziennikarze dowiedzieli się również jakie prawdopodobnie sceny kręcono.

POKAŻ SPOILER

Do sieci trafiły też kolejne zdjęcia zrobione w przerwie pomiędzy zdjęciami na których widać Care Delevingne (Enchantress) oraz Margot Robbie (Harley Quinn), Jaia Courtneya (Captain Boomerang), Joela Kinnamana (Rick Flag), Jaya Hernandeza (EL Diablo) i Karen Fukuhare (Katana), którzy brali udział w kręceniu scen na stacji metra.


Źródła: eTalk, CBM



dni
1
4
1
godzin
0
5
minut
0
0
sekund
1
5
dni
4
8
4
godzin
0
5
minut
0
0
sekund
1
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki