Batgirl #1Batgirl dostanie własny film, a wyreżyserować ma go Joss Whedon (“Avengers”).

Whedon jest bliski zawarcia umowy, by napisać scenariusz, wyreżyserować i wyprodukować niezatytułowany film o Batgirl, który będzie częścią DC Extended Universe.

W projekcie pojawią się też inni bohaterowie z Gotham.

Projekt nadzorują Toby Emmerich, President and Chief Content Officer, Warner Bros. Pictures Group., oraz Jon Berg i Geoff Johns

Wcześniej postać Batgirl pojawiła się w serialu z Adamem Westem w roli głównej, gdzie wcieliła się w nią Yvonne Craig, a w kinach można było ją oglądać w filmie “Batman i Robin”, gdzie zagrała ją Alicia Silverstone.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wincyj filmów i częściej. Film oczywiście o każdej postaci musi być xDD

Rozdrabnianie się. Zresztą rozumiem, łatwiej zrobić (i sprzedać gimnazjalnej gawiedzi) filmik o laskach opiętych w lateks co robią szpagaty na kominie, niż pełnowartościowy film o Nietoperzu.

Narzekanie zawsze w modzie.

Czyli że nie można wyrazić swojego zdania bo niby jest jakaś moda? Zapewniam, że nie myślę w tych kategoriach.

Ja się z Tobą zgadzam, nie zrobili jeszcze filmów o poszczególnych członkach ligi a film o lidze już prawie jest gdzie nic o nikim praktycznie nie wiemy. Zamiast znaleźć reżysera do Flasha to Ci już planują Batgirl, Nightwinga i Sirens. No i Suicide Squad- ja myślę, że ten film powstał tylko po to żeby jak najszybciej wprowadzić masę postaci, szybciutko przedstawić Jokera, Harley itd. bo w filmie o Batmanie nie mieli by na nich czasu, a tak to proszę, postaci są? Są. Zarobiło? Zarobiło. To lecimy dalej z tym koksem.

Po tylu “perturbacjach” z filmami DC (chyba wymieniać ich nie muszę), to przez palce patrzę na wszystkie te szumne zapowiedzi kolejnych filmów… Nie wiem jak WW, ale jeżeli JL okaże się pomyłką (a póki co wszystko na to wskazuje), to uniwersum czeka “restarcik”, a pomysły na filmy zostaną odłożone na półkę lub całkowicie skasowane.

Niby dlaczego pomyłką?????? Bo jakiś Juby tak napisał xDDDD?????????????

Nie. Bo ja tak uważam, sądząc po zwiastunie i poprzedniku, czyli mówiąc delikatnie “takim sobie” BvS. 😉

A ja uważam że nie będzie

Ehh te narzekania jak zawsze u nas na naszych forach 😀

Ludzie w końcu będą mogli poczuć się jak fani Marvela i dostaną dobry film komiksowy w uniwersum DC. x3

Fuck MARVEL 😀

Takie coś nazywa się chyba “podchodzić jak pies do jeża”. DC ma wspaniały kanon superbohaterów, tradycyjne uznawanych za kręgosłup uniwersum, ale jakoś boi się ich dotknąć na poważnie, tylko kręcą się jak gówno na patyku. Tak jakby nie mieli pomysłu na główne postacie. Zobaczcie co zrobił Marvel. Kapitan Ameryka: konkretna seria, Ironman seria, Thor seria, Hulk seria. I potem w Avengers te postacie jakoś żyją, dają się lubić. A w DC trochę Supka, potem mix BvS, SS, Bat dziewczyna, od razu z marszu wpadają w JL… e tam, od dupy strony. Dlatego wkurza mnie zapowiedź kolejnego średniaka, ludzie weźcie się za kluczowe elementy, pokażcie pełne sylwetki postaci, dajcie ich polubić i poznać a nie rzucanie gównem w wentylator.

już za:
dni
4
5
godzin
0
0
minut
0
9
sekund
4
1
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
0stdqse7p8c81 271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley