Variety dowiedziało się, że producent Walter Hamada będzie nadzorować filmy z bohaterami DC zastąpi na tym stanowisku Jona Berga i Geoffa Johnsa, którzy pełnili tę funkcję do grudnia zeszłego roku. Według oficjalnego oświadczenia Johns, który dalej będzie dyrektorem kreatywnym DC Entertainment, ma blisko współpracować z Hamadą.

Przez ostatnie lata Hamada był producentem wykonawczym w New Line Cinema, a ostatnio pomógł wprowadzić na ekrany kin takie hity jak “To”, “Szubienica” i “Obecność”.

“Walter jest kreatywny, zaradny i oddany doskonałości, i sprawi, że te cechy będą kontrolować nasze filmy o superbohaterach”, powiedział Toby Emmerich, prezes Warner Bros., w oświadczeniu.

“Jestem przekonany, że Walter i Geoff, współpracując z naszymi filmowymi partnerami, dostarczą filmy, które będą rozbrzmiewać zarówno wśród szerokiej publiczności, jak i fanów i fanek DC.”

Hamada znany jest jako ostry jak brzytwa producent wykonawczy, z dobrym okiem do materiału i kontroli jakości produkcji.

Źródła: Variety, Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Co się stało z cotygodniowym podsumowaniem wyniku finansowego JL Juby’ego? Zróbcie newsa fatalnym końcowym wyniku JL. Film osiągnął gorszy wynik od MoS (który swoją drogą w mojej opinii był najlepszą produkcją należącą do tego żenującego uniwersum).

Naprawdę MoS był lepszy od Wonder Woman ? Możesz mi powiedzieć swoją skale oceny bo jestem w kropce.

I to zdecydowanie. Wonder Woman to kino superhero bliższe 2003, niż 2017. Mierne i bez polotu. To film schematyczny, wyróżniający się jedynie płcią protagonistki. Nie wspomnę już o tym, że momentami jest bardzo drętwo, cringe wali po oczach, a i tak odnoszę wrażenie, że przedstawiony materiał jest jakiś chaotyczny, pocięty i zmontowany niczym teledysk.

MoS za to obdziera Superman z typowego dla gatunku campu i przedstawia w naturalistycznym świetle.

2007* miało być.

Dokładnie.

“Mierne i bez polotu” itd co tam napisałeś….to twoja, osobista opinia….oceny i fakty mówią….same za siebie …

“Oceny i fakty” zachwycają się Thorem Ragnarok i Avengers, slapstickowy komediami na poziomie Jasia Fasoli, wręcz obrażającymi fanów komiksu…

Przy Wonder Woman były też i tego dotyczył mój komentarz. Co do Thora i Avengersów….no muszę się zgodzić.

“Zróbcie newsa fatalnym końcowym wyniku JL”, jak go znasz i potem napisałeś jak, wygląda końcowy wynik “Film osiągnął gorszy wynik od Mos” to już napisałeś ogólnie i tyle w tym temacie, ludzie będą widzieli. Żenujące uniwersum xD???? What? Kolega napisał o WW(nie chce mi się powtarzać) i raczej Aquman też może dać radę na tym samym poziomie co WW …ogólnie solowe projekty mogą wyjść im dobrze moim zdaniem…

bo się dobrze zapowiadają*

Ciągle czekam na new kiedy wyrzucą Goyera ale coś nie mogę sie doczekać
A tu zaraz ma wejść jego serial który jak zawsze zakończy sie klapką
Wiec nie rozumie tych śmiesznych zmian nic nie wnoszących .

Trzeba powiedzieć wprost WB sie skończyło

Jedynych których powinni zastapić to Kevin Tsujihara i Toby Emmerrich, bo to oni są odpowiedzialni za mieszanie przy Justice League oraz za jego porażkę.

A ja chcę singla Batmana z Benem i Afreda z Ironsem i potem mogą na długo w WB zamknąć temat superbohaterów bo im nie idzie ewidentnie. Co jak co, ale Ben mi się podoba w tej kreacji i jaka by nie było jest najbardziej gibkim Batmanem filmowym do tej pory (ach te CGI).

już za:
dni
2
5
5
godzin
2
3
minut
4
0
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
202232470 lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14