Na HBO Max zadebiutuje kolejny serial związany z nadchodzącym filmem z bohaterami DC. Po produkcji, która ma się skupić na policjantach z Gotham City osadzonej przed wydarzeniami z “The Batman”, na platformie zadebiutuje również 8-częściowy miniserial “Peacemaker” będący prequelem filmu “The Suicide Squad”.

Za scenariusze do wszystkich odcinków odpowiadać będzie James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków. W roli głównej wystąpi John Cena.


“Peacemaker” zostanie wyprodukowany przez Troll Court Entertainment Gunna i The Safran Company we współpracy z Warner Bros. Television. Produkcja serialu ma rozpocząć się na początku 2021 roku, zanim Gunn rozpocznie pracę nad kolejnym filmem z serii “Guardians of the Galaxy”.

„James Gunn ma wyjątkową zdolność tworzenia rozległego wszechświata, jednocześnie ożywiając duszę i dowcip każdej postaci. Z niecierpliwością czekamy na głębokie zanurzenie się w świecie Peacemakera”– powiedział Casey Bloys, Chief Content Officer w HBO i HBO Max.

James Gunn powiedział: „Peacemaker to okazja, aby zagłębić się w aktualne problemy świata przez pryzmat tego superbohatera / superzłoczyńcy/ i największego dupka na świecie. Jestem podekscytowany rozszerzeniem The Suicide Squad i przeniesieniem tej postaci z filmowego uniwersum DC do pełnej serii. I oczywiście możliwość ponownej pracy z Johnem, Peterem i moimi przyjaciółmi z Warner Bros. to wisienka na torcie.”

John Cena dodał: „Powiedziałem wcześniej, że bycie częścią The Suicide Squad i praca z Jamesem nad fantastycznym filmem to ogromny zaszczyt i niesamowita okazja. Jestem niewiarygodnie podekscytowany możliwością ponownego nawiązania z nim współpracy przy Peacemaker. Nie możemy się doczekać, aż fani to zobaczą.”

Postać Peacemakera została stworzona przez Joe Gilla i Pata Boyette i po raz pierwszy pojawiła się w serii “Fightin ‘5”, pierwotnie należącej do Charlton Comics. Jest to człowiek, który wierzy w pokój za wszelką cenę – bez względu na to, ile osób musi zabić, aby go zdobyć.

Pierwszym wcieleniem Peacemakera jest Christopher Smith, pacyfistyczny dyplomata i syn komendanta nazistowskiego obozu śmierci, który założył Pax Institute, walczący z dyktatorami i watażkami.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Po roztańczonych dziecinnych GotG, The S. Squad który już po zdjęciach wygląda gorzej niż poprzedni oraz pogrążeniu się Jamesa ktoś jeszcze ma ochotę go zatrudniać 🙂
no tak Hollywood, ..

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
5
3
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):