Ben Affleck udzielił ostatnio wywiadu The Hollywood Reporter, podczas którego opowiedział, czemu zdecydował się przyjąć rolę Batmana oraz jak jego wpłynął na niego problem z alkoholizmem, z którym mierzył się podczas realizacji “Justice League”.

„Zagrałem Batmana, ponieważ chciałem to zrobić dla moich dzieci” – wyjaśnia Affleck, który zgodził się założyć kostium Batmana jeszcze raz na potrzeby filmu “Flash”, który ma wejść na ekrany kin w 2022 roku. „Chciałem zrobić coś, co mogłoby się spodobać mojemu synowi . W sensie, moje dzieci nie widziały ‘Argo’. Zack [Snyder] chciał nakręcić wersję serii komiksów “The Dark Knight” Franka Millera, która jest naprawdę dobrą wersją tego. Niestety, istnieje wiele powodów, dla których sprawy w biznesie filmowym potoczą się tak jak się potoczą, a tylko dlatego, że twoja twarz jest na plakacie, nie oznacza, że ​​dyktujesz wszystkie te rzeczy – a nawet gdyby tak było, że się uda. Włożyłem kostium na przyjęcie urodzinowe syna, co było warte każdej chwili cierpienia przy pracy przy ‘Justice League’”.

„Zacząłem za dużo pić w czasach ‘Justice League’ i trudno jest mi się z tym zmierzyć i sobie z tym poradzić. Od jakiegoś czasu jestem trzeźwy i czuję się naprawdę dobrze – tak zdrowo i dobrze jak nigdy wcześniej. A proces wychodzenia z alkoholizmu był naprawdę pouczający. Myślę, że jest świetny dla ludzi, którzy nie są alkoholikami, rozumiesz? Na przykład: ‘Bądź uczciwy. Prawy. Weź odpowiedzialność. Pomóż innym ludziom’. To dobry zestaw rzeczy, których cię uczą. Zajęło mi to trochę czasu – miałem kilka potknięć, jak większość ludzi – ale czuję się naprawdę dobrze. Gdybyś wiedział, ilu aktorów, reżyserów i scenarzystów jest alkoholikami lub w jakiś sposób kompulsywnych – to znaczy, to najzwyczajniejsza rzecz na świecie w Hollywood. Pracowałem z aktorami, którzy pojawiali się pijani! I to nie byłem ja. Piłem sam w swoim salonie i po prostu zemdlałem ze szkocką. Ale wytrzeźwiałem.”

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
0
9
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):