Współpraca Batmana i Brygady Detektywów trwać będzie w serii komiksowej “Batman & Scooby-Doo Mysteries”, udostępnianej w pierwszej kolejności w wersji cyfrowej od 27 marca.

Biblioteka komiksów DC dla wszystkich grup wiekowych rozszerza się o “Batman & Scooby-Doo Mysteries”, nową serię oryginalnych opowieści o zespołach, która pojawi się w postaci cyfrowych rozdziałów w sobotę 27 marca !”Batman & Scooby-Doo Mysteries” łączą Mrocznego Rycerza ze Scooby-Doo i śledczymi z Mystery, Inc. (Shaggy’m, Velmą, Daphne i Fredem), tworząc serię 24 cyfrowych rozdziałów – które zebrane zostaną w 12 drukowanych wydaniach dostępnych w sklepach z komiksami – doskonałe uzupełnianie kreskówek z sobotniego poranka i weekendowej rozrywki dla całej rodziny.

W pierwszej historii Ivana Cohena i Dario Brizueli – przygodzie, w której Batman odkrywa, że ​​jego oryginalne fioletowe rękawiczki zaginęły – Velma, Kudłaty i Scooby-Doo cofają się w czasie do Roku Pierwszego Batmana, aby rozwiązać sprawę! Czy ten napad z podróżą w czasie będzie miał szczęśliwe zakończenie? “Batman & Scooby-Doo Mysteries #”1, „Glove Story”, napisany przez Ivana Cohena z grafiką i okładką Dario Brizueli, to pierwszy z dwóch rozdziałów DC Digital First dostępny od 27 marca, następnie ukaże się drukowany numer 13 kwietniu zawierający całą historię.

Kontynuując tradycję tworzenia zespołów z Scooby-Doo, ustanowioną w ponad stu rozdziałach “Scooby-Doo Team-Up”, w drugiej historii scenarzysty Sholly Fisch i artysty Randy’ego Elliotta Scooby-Doo i Batman.będą musieli rozwiązać tajemnicę ducha… który nawiedza Batjaskinię! Nawet jeśli duch okaże się fałszywy, to nadal nie rozwiązuje prawdziwej tajemnicy: w jaki sposób ktoś dostał się do Batjaskini, aby zainscenizować fałszywe widmo – i czy to oznacza, że ​​wrogowie Batmana odkryli tajemnicę jego prawdziwej tożsamości ?! Batman & Scooby-Doo Mysteries #2, „Going Bats”, scenarzysty Sholly’ego Fischa z grafiką i okładką autorstwa Randy’ego Elliotta, pojawia się w wersji drukowanej w sprzedaży 11 maja po premierzy cyfrowych rozdziałów począwszy od 24 kwietnia.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
2
4
godzin
1
1
minut
5
3
sekund
1
9

Zack Snyder’s Justice League
w
HBO GO

Sonda

Jak oceniasz “Zack Snyder’s Justice League”?

  • Dobry, ale ma swoje wady (55%, Głosów: 62)
  • Epickie arcydzieło (28%, Głosów: 32)
  • Przeciętniak i nic więcej (13%, Głosów: 15)
  • 4 godzinny koszmar (3%, Głosów: 3)
  • Wersja kinowa była lepsza (1%, Głosów: 1)

Głosujących: 113

Kalendarium
Galeria
batman-the-long-halloween-blu-ray lh1-coin-flip-1617395510029 lh1-cat-bat-roof-1-1617395508127 lh1-calendarman-exterior-1617395506380 bw_2x10_14 bw_2x10_13
Komiksowe Top 5