Współpraca Batmana i Brygady Detektywów trwać będzie w serii komiksowej “Batman & Scooby-Doo Mysteries”, udostępnianej w pierwszej kolejności w wersji cyfrowej od 27 marca.

Biblioteka komiksów DC dla wszystkich grup wiekowych rozszerza się o “Batman & Scooby-Doo Mysteries”, nową serię oryginalnych opowieści o zespołach, która pojawi się w postaci cyfrowych rozdziałów w sobotę 27 marca !”Batman & Scooby-Doo Mysteries” łączą Mrocznego Rycerza ze Scooby-Doo i śledczymi z Mystery, Inc. (Shaggy’m, Velmą, Daphne i Fredem), tworząc serię 24 cyfrowych rozdziałów – które zebrane zostaną w 12 drukowanych wydaniach dostępnych w sklepach z komiksami – doskonałe uzupełnianie kreskówek z sobotniego poranka i weekendowej rozrywki dla całej rodziny.

W pierwszej historii Ivana Cohena i Dario Brizueli – przygodzie, w której Batman odkrywa, że ​​jego oryginalne fioletowe rękawiczki zaginęły – Velma, Kudłaty i Scooby-Doo cofają się w czasie do Roku Pierwszego Batmana, aby rozwiązać sprawę! Czy ten napad z podróżą w czasie będzie miał szczęśliwe zakończenie? “Batman & Scooby-Doo Mysteries #”1, „Glove Story”, napisany przez Ivana Cohena z grafiką i okładką Dario Brizueli, to pierwszy z dwóch rozdziałów DC Digital First dostępny od 27 marca, następnie ukaże się drukowany numer 13 kwietniu zawierający całą historię.

Kontynuując tradycję tworzenia zespołów z Scooby-Doo, ustanowioną w ponad stu rozdziałach “Scooby-Doo Team-Up”, w drugiej historii scenarzysty Sholly Fisch i artysty Randy’ego Elliotta Scooby-Doo i Batman.będą musieli rozwiązać tajemnicę ducha… który nawiedza Batjaskinię! Nawet jeśli duch okaże się fałszywy, to nadal nie rozwiązuje prawdziwej tajemnicy: w jaki sposób ktoś dostał się do Batjaskini, aby zainscenizować fałszywe widmo – i czy to oznacza, że ​​wrogowie Batmana odkryli tajemnicę jego prawdziwej tożsamości ?! Batman & Scooby-Doo Mysteries #2, „Going Bats”, scenarzysty Sholly’ego Fischa z grafiką i okładką autorstwa Randy’ego Elliotta, pojawia się w wersji drukowanej w sprzedaży 11 maja po premierzy cyfrowych rozdziałów począwszy od 24 kwietnia.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
0
2
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):