W kwietniu wystartuje nowa regularna seria “Robin” od Joshuy Williamsa i Gleba Melnikova, w której Damian Wayne będzie szukał swojego przeznaczenia.

Teraz, gdy Damian Wayne zerwał więzi zarówno z Batmanem, jak i Teen Titans, wyjdzie spod ich cienia, aby znaleźć własną ścieżkę, dzięki uprzejmości scenarzysty Joshuy Williamsona (The Flash, Future State: Justice League, Infinite Frontier) i rysownika Gleba Melnikova (Wonder Woman, Batman / Superman Annual) w zupełnie nowej, regularnej serii! Startujące we wtorek 27 kwietnia seria “Robin” będzie zawierać nowe tajemnice do odkrycia przez Damiana, nowych drugoplanowych bohaterów, zupełnie nowe postacie i walki, wiele walk!

„Będąc wielkim fanem Damiana Wayne’a, jestem naprawdę podekscytowany możliwością umieszczenie go w bohaterskiej podróży”. – powiedział Williamson. „Gleb jest idealnym artystą do opowiedzenia tej historii, gdy pokazujemy czytelnikom rozwój Damiana, w nowej przygodzie, która przedstawia jego dziedzictwo, powiązania z Batmanem, Talią Al Ghul i rozpoczyna ważną historię w uniwersum DC”.

Po dowiedzeniu się o zabójczym turnieju League of Lazarus, Damian Wayne ma nową misję: wygrać turniej i udowodnić, że jest największym wojownikiem w uniwersum DC! Ale najpierw musi znaleźć sekretną wyspę, na której odbywa się turniej!

Dla fanów, którzy chcą posmakować akcji autorstwa Williamsona i Melnikova, marcowe wydania Batmana (nr 106, w sprzedaży od 2 marca) i Detective Comics (numer nr 1034, w sprzedaży od 23 marca) będą zawierały, w postaci dodatkowych historii, dwuczęściowy prequel “Demon or Detective”. Po pozostawieniu Batmana w “Detective Comics #1033”, Damian staje twarzą w twarz ze swoją matką, Talią al Ghul.

Pierwszy numer “Robina” trafi do sprzedaży 27 kwietnia.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
5
minut
4
0
sekund
2
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):