Duet reżyserów Adil El Arbi i Bilall Fallah (“Bad Boys For Life”) zajmie się filmem “Batgirl”, którego bohaterką będzie Barbara Gordon córka komisarza policji Gotham City. Według obecnych planów produkcja planowana jest jako film, który zadebiutuje na platformie HBO Max.

Scenariusz przygotowała Christina Hodson, której świat bohaterów DC Comics nie jest obcy bo wcześniej pracowała przy “Birds of Prey”, a także filmie “The Flash”. Producentką filmu będzie Kristin Burr (“Cruella”).

“Dzięki Batgirl mamy nadzieję zabrać widzów na zabawną przejażdżkę i zobaczyć inną stronę Gotham” – powiedziała Burr. „Scenariusz Christiny jest pełen ducha. Adil i Bilall są podekscytowani i pełni radosnej energii, która jest zaraźliwa, co czyni ich idealnymi filmowcami do tego Bat-projektu. Jestem po prostu podekscytowana, że mogę być częścią uniwersum DC, co jest super fajne.”

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Słaba scenarzystka, reżyserzy i WB
PS Liczę na The Batman

joss whedon musiałe odsąpić bo był facetem ale tych dwóch fuszerów nie? Typowe WB, po BOP i WW84 które były porażkami z racji tego że nie dano twórcą zrobić tego co chcieli, wracamy do facet da se radę z kobiecą postacią.

Josh Whedon musiał odstąpić, bo był mobbingującą, zastraszającą aktorów i aktorki chodzącą psychozą.

Wydaje mi się że odstąpił przed JL ale jeśli nie to okej, oficjalny powód odsunięcia z tego co wiem był inny. Nie zdziwiłbym się gdyby był problemowy, wielu twórców to banda psycholi ale dopóki robią dobre filmy wszystko idzie w nie pamięć, gorzej gdy się potkną, wtedy wychodzą brudy. Po za tym plan JL to była dość toksyczna sytacja ze strony studia z tego wiem. Nie bronię go bo jak nie umie zarządzać, to niech zmieni pracę albo nie podpisuje cyrografu z WB.

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
3
7
sekund
1
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):