We wtorek 27 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1040
  Kiedy w zeszłym miesiącu gliniarze sprowadzili Bruce’a Wayne’a na przesłuchanie, gigantyczny skarbnik z bazooką i wąsami przez wiele dni wysadzał to miejsce w powietrze. Więc co to oznacza dla byłego ulubionego syna Gotham? Cóż, to znaczy, że Bruce Wayne musi spędzić weekend w areszcie! Czy alter ego Batmana może przetrwać weekend bez zadźgania?
 • INFINITE FRONTIER #3
 • CHECKMATE #2
 • HARLEY QUINN #5
 • BATMAN: REPTILIAN #2
  Batman wyrusza na ulice w poszukiwaniu stwora terroryzującego podziemia Gotham – i mocno daje we znaki. Pierwszym przystankiem jest legowisko Pingwina, ale Oswald Cobblepot jest u bram śmierci (co jest lepsze niż bestia, która opuściła wielu swoich kumpli). Okaleczony łotr nie ma odpowiedzi dla Batmana, ale jego krew – i zaskakujące sekrety, które skrywa – wyślą bohatera w coraz głębszy mrok…
 • THE SUICIDE SQUAD CASE FILES 2
  Więcej spuścizny i pochodzenia postaci Suicide Squad w tym zbiorze kluczowych historii w oczekiwaniu na film Jamesa Gunna The Suicide Squad!
  Kolekcja Suicide Squad Case Files 2 zawiera debiutanckie i kluczowe występy Harley Quinn, Captain Boomeranga, Ricka Flaga, Ratcatchera, Savanta, Javelina, Blackguarda i nie tylko.
 • SUICIDE SQUAD: TRIAL BY FIRE (NEW EDITION)
  Klasyczna historia, która zainspirowała film fabularny! Ponownie w sprzedaży z nową okładką!
  W obliczu rosnącej fali przestępczości i terroru na tle meta-ludzi, Amanda Waller, twardogłowa dyrektor tajnego programu rządowego mającego na celu neutralizację zagrożeń o charakterze supermocy, o nazwie Task Force X, sprzedała prezydentowi swoją wizję: tajny zespół działający w skład którego wchodzą uwięzieni super-złoczyńcy, którzy otrzymywali wolne od wyroków za każdą ukończoną misję. Zaprzeczalny, jednorazowego użytku i możliwy do rozmieszczenia w dowolnym miejscu na Ziemi, Oddział Samobójców, byłby idealną bronią ostatniej szansy – o ile można by go utrzymać pod kontrolą.
  Stworzona przez uznanych twórców, Johna Ostrandera i Luke’a McDonnella, ten zbiór zawiera osiem pierwszych numerów legendarnego zespołu z lat 80., a także zaktualizowaną historię z Secret Origins #14.
 • ROBIN #4
  Damian Wayne kontra jego dziadek, nieśmiertelny Ra’s al Ghul! Syn Batmana przez lata unikał uczenia się dróg Demona od Ra’sa, ale teraz ten trening może być dokładnie tym, czego Robin potrzebuje, aby wygrać turniej League of Lazarus.
  Plus, Ravager podąża za tajemniczym Respawnem do tajemnic Wyspy Łazarza!
 • BATMAN/SUPERMAN #20
  Człowiek ze stali i Mroczny Rycerz potrzebują czasu, by dojść do siebie po szaleńczym starciu w Archiwum Światów, ale bohaterowie nie będą długo odpoczywać! Pomimo wysiłków nowych przyjaciół El Diablo i Alanny, Auteur.io, cybernetyczny architekt tych alternatywnych rzeczywistości, wydaje się mieć przewagę! Co gorsza, Archiwum Światów ujawnia swoją najbardziej przerażającą historię, jaka kiedykolwiek została umieszczona w nasyconym magią celuloidzie: mroczną i pokręconą opowieść o demonie z głębin: Etriganie!
 • TEEN TITANS ACADEMY #5
 • BATMAN SECRET FILES: HUNTRESS #1
  Huntress powraca w nowym one-shocie! Huntress ostatnio przeszła DUŻO … w tym jej mózg został zaatakowany przez agresywnego pasożyta, który postanowił wysłać ją na śmiertelny bój. Jakby tego było mało, teraz musi też radzić sobie z ulepszonymi umiejętnościami, dzięki złoczyńcy o imieniu Vile. Ten pasożyt dał jej zdolność widzenia oczami swoich ofiar i to nie jest jej pomysł na dobrą zabawę! Huntress nie jest kimś, z kim można się bawić, a teraz poluje na Vile’a, z bełtem do kuszy z jego imieniem!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
2
1
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):